עם מי שוחח בני גנץ?, ארכיון (צילום: חדשות)
עם מי שוחח בני גנץ?, ארכיון | צילום: חדשות

בעקבות הפרסום אמש ב"חדשות 13", לפיו גנץ הוקלט חושף כי נפגש עם אנשים מאגף התקציבים באוצר ושמע ש"בשנה הבאה המצב קטסטרופה", מנכ"ל משרד האוצר שי באב"ד שלח היום (שלישי) מכתב חריף לראש אגף התקציבים במשרד ובו דרישה לברר מי קיים שיחות עם המועמד לראשות הממשלה. "הכחש שנפגשת גם גנץ", מסר לו.

כל העדכונים על הבחירות - הצטרפו לטלגרם של החדשות

בפרסום אמש, גנץ הוקלט מבקר בחריפות את התנהלותו של שר האוצר משה כחלון. "אני יושב עם אנשי האוצר, אני יושב עם אנשי תקציבים, אני יודע מה קורה, בשנה הבאה קטסטרופה", אמר. "כחלון לא רוצה להחליף את עצמו. כחלון לא רוצה להיות שר האוצר שמחליף את כחלון".

מנכ"ל האוצר, שי באבד (צילום: Yonatan Sindel/Flash90, חדשות)
באוצר בודקים: מי שוחח עם גנץ? | צילום: Yonatan Sindel/Flash90, חדשות

בעקבות זאת, מנכ"ל משרד האוצר שי באב"ד שלח מכתב חריף לממונה על התקציבים באוצר, שאול מרידור, ובו דרישה לברר מי מהאגף שוחח עם גנץ - מועמד לראשות הממשלה. "מדובר באירוע חמור ביותר שמשמעותו היא התערבות בוטה, לכאורה, של עובדי האוצר בתהליך הבחירות", כתב. "מועמד פוליטי עושה שימוש במידע פנימי אך ורק לצורך קידום אינטרסים פוליטיים".

באב"ד הוסיף: "הריני פונה אלייך לעשות בירור מעמיק בקרב עובדי האגף ולעדכן האם נערכה פגישה או שיחה בינך או בין מי מאנשיך לבין גנץ כפי שהאחרון התבטא. ככל שנערכה פגישה או שיחה, אבקש לדעת את תוכנה".

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו