"רבין ופרס מתהפכים בקברם", רגב (צילום: י. צילומים, חדשות)
"רבין ופרס מתהפכים בקברם", רגב | צילום: י. צילומים, חדשות

הלאומיאדה המתקיימת באילת החל מאתמול, מספקת אמירות של חברי כנסת ושרים מהליכוד, שעולים למתקפה בבחירות טרום בחירות נגד האויבים הפוליטיים שלהם, וגם מחזקים את העומד בראש המפלגה - ראש הממשלה. השרה מירי רגב: "רבין ופרס מתהפכים בקברם כשהם רואים מה עשו למפלגת העבודה".

כל העדכונים על הבחירות - הצטרפו לטלגרם של החדשות

בין שאר הדברים שאמרה הבהירה רגב עוד כי "בלי נתניהו - הימין לא בשלטון". עוד הוסיפה כי יושב ראש מפלגת "יש עתיד" יאיר לפיד שמע על "הימין החדש" ואמר לעצמו כי זו ההזדמנות שלו לנצח. "חייבים לחזק את הליכוד ל40 מנדטים", אמרה רגב. "רבין ופרס מתהפכים בקברם כשהם רואים מה עשו למפלגת העבודה. גבאי הרס כל מקום שהיה בו. לבני מסרבת להבין את מצבה".

השרה גילה גמליאל באירוע (צילום: קרדיט צילום: י. צילומים‎, חדשות)
השרה גילה גמליאל באירוע | צילום: קרדיט צילום: י. צילומים‎, חדשות


גם השר לשיתוף פעולה אזורי צחי הנגבי עלה למתקפה: "אמרתי לחברים ביום של ההמתנה להודעה הדרמטית (של רה"מ). הוא לא הולך לא להתפטר ולא לוותר. הוא הולך 'לתת בראש'. לאופוזיציה אין אלטרנטיבה בשום נושא - ניתן ניצחון מהדהד".

גדעון סער גם הופיע לצד הפעילים (צילום: י. צילומים, חדשות)
גדעון סער גם הופיע לצד הפעילים | צילום: י. צילומים, חדשות


"ינסו לפגוע בנו בבחירות האלו" הדגיש השר להגנת הסביבה זאב אלקין. "אבל אני שואל אתכם - מי ישב בכיסא ראש הממשלה? יאיר לפיד? בני גנץ? הוא ייכנס לחדר עם פוטין וישתוק - מה ייצא מזה?".

חבר הכנסת אורן חזן תקף את היועץ המשפטי לממשלה אביחי מנדלבליט כשאמר: "אנחנו מדינה דמוקרטית, ולרשויות החוק יש את הזכות לעשות את עבודתן - אבל להן, בשיא הצביעות, מותר להתערב לעם בבחירות".