"דרעי הולך לגמור מחוץ לכנסת ישראל": ראש עיריית טבריה, רון קובי, הגיע להפגין הערב (שני) מחוץ לכנס פעילים של ש"ס בטבריה, ששר הפנים, אריה דרעי, נכח בו. בתוך האולם דרעי אמר כי רון קובי הוא טרול שלא צריך להתייחס אליו. בתגובה, אמר קובי כי דרעי לא צריך להיות שר הפנים.

כל העדכונים על הבחירות - הצטרפו לטלגרם של החדשות

בתיעוד מהאירוע נראה קובי כשהוא מפגין מחוץ לכנס, מוקף בתומכים וגם בפעילים המתנגדים אליו. המתנגדים צעקו לקובי: "הרסת את העיר"; "אין כמו אריה"; "עשה פרובוקציה והלך" ו"רון קובי לתל אביב". "תשמע אריה דרעי למרבה הצער התרסק והנפילה שלו הגיעה מטבריה", אמר קובי בתגובה לכך שדרעי קרא לו טרול.

ראש העיר אמר כי הכנס של דרעי נמצא במלון ללא רישיון עסק. "חבל מאוד שזו הדוגמא האישית שאריה דרעי נותן בעיר טבריה", הוסיף קובי. עוד אמר ראש העיר כי לכנס הגיעו רק כ-200 אנשים: "עליבות. האיש הולך לגמור מחוץ לכנסת ישראל".

קובי הגיע להפגין עם בצל, כדי לעקוץ את דרעי על סרטון שדלף לפני כשנתיים, בו נראה דרעי כשהוא משתמש בבצל כדי לבכות בסרטון שצילם על הרב עובדיה. כשהמצלמות נדלקו והקלטת הקליפ הייתה בעיצומה, דרעי נדרש אז להחצין רגש, אך כשהדמעות לא ירדו מעצמן עובדי ההפקה אלתרו וספקו לו בצל.

אתמול, במסגרת כנס בו נאם, אמר קובי כי הוא יעשה הכל כדי שדרעי לא יישב בכנסת הקרובה. קובי הוסיף כי דרעי היה רגיל עד עכשיו לכך שהעיר טבריה הייתה חרדית, אך מאז שהוא נבחר העניינים השתנו. קובי האשים גם את ראש העירייה הקודם, יוסף בן-דוד, בכך שעשה כל מה שדרעי אמר לו - דבר שלא יקרה לטענתו בקדנציה הנוכחית.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו