בין המגיבים. יאיר נתניהו, ארכיון (צילום: מארק ישראל סלם, פלאש 90, חדשות)
יאיר נתניהו: להחרים את מסיקה | צילום: מארק ישראל סלם, פלאש 90, חדשות

יאיר נתניהו VS מירי מסיקה: בעקבות תגובה תוקפנית שכתב יאיר נתניהו על פוסט שפרסם נשיא המדינה ריבלין - הזמרת מירי מסיקה גינתה היום (ראשון) לפנות בוקר, בחשבון האינסטגרם שלה את בן ראש הממשלה וכתבה: "הבן החשוך של רה"מ הרשה לעצמו להשתלח בנשיא המדינה". נתניהו הבן לא נשאר חייב וקרא לציבור הימני להחרים את הופעותיה: "הגיע הזמן שאמנים שיורקים בפנים של העם ילמדו את הלקח".

כל העדכונים על הבחירות - הצטרפו לטלגרם של החדשות 

"הבן של ראש הממשלה עם כפית של זהב בפה, וצוללת בחצר כתב לנשיא המדינה: "בני עמך בחרו בטרור", פתחה מסיקה את הפוסט שכתבה. "מה יגידו אזובי הקיר? מה יגידו עניי העיר? החכם יידום החלש יסתתר זה לא זמן טוב לדבר בסוף הטוב מנצח. ההיסטוריה כבר הוכיחה, בסוף אנשים מבינים אבל עד אז, שנאת חינם והסתה פרועה. השעה שתיים לפנות בוקר ואני לא נרדמת".

מסיקה: הבן החשוך של רה"מ (צילום: חדשות 2)
מסיקה: הבן החשוך של רה"מ | צילום: חדשות 2

מסיקה התייחסה לסערת רותם סלע: "לא הייתי פה כשרותם כתבה וראש הממשלה הגיב ואז הנשיא הגיב וגם וונדר וומן. והאחרון אבל ממש לא חביב, יאיר נתניהו הבן החשוך של ראש הממשלה שהרשה לעצמו להשתלח בנשיא המדינה ובעוד כמה על הדרך". היא הוסיפה: "לא קראתי (אולי פספסתי) שום גינוי מצד ראש הממשלה או התנצלות בשם בנו שאולי, רק אולי הגזים הפעם".

"יש דבר אחד שאני בטוחה בו ואלחם עליו תמיד והוא הזכות להביע דעה במדינה שהיא הדמוקרטיה היחידה במזרח התיכון", כתבה. "לא יתכן מצב שבו כל אדם שאומר משהו שלא מתיישב עם הדעה הרווחת, מקבל איומים על חייו, תגובות אלימות ומכוערות ואין אף מנהיג מהימין אף לא אחד שמגנה את התגובות".

יאיר נתניהו הגיב בזעם על דבריה של מסיקה, ובחשבון הפייסבוק שלו כתב: "בחיים היא לא העלתה פוסט אחרי פיגוע. לא העלתה אחרי האונס והרצח המזעזע של אורי אנסבכר לא מזמן". נתניהו האשים את הזמרת: "היא שוכחת כנראה שרוב העם הוא ימני והיא תלויה בעם הזה כדי להתפרנס".

ריבלין. הקל בעונש (צילום: פלאש 90 \ Hadas Parush, חדשות)
"השיח נגד האזרחים הערבים - לא מתקבל" | צילום: פלאש 90 \ Hadas Parush, חדשות

לסיום נתניהו קרא: "לכל ימני וימנית להחרים את מסיקה ולא ללכת להופעות שלה. הגיע הזמן שהאומנים האלה שרגילים לירוק לעם בפנים ואז להתפרנס מהם, ילמדו את הלקח".

הקרב בין הזמרת לבנו של ראש הממשלה החל בעקבות תגובה תוקפנית שכתב יאיר נתניהו לפוסט של נשיא המדינה ריבלין. נשיא המדינה תקף את השיח ה"בלתי מתקבל על הדעת נגד אזרחי ישראל הערבים". בעקבות הגינוי של הנשיא, נתניהו כתב: "זה הכל כי בני עמך בחרו בטרור. מה אתה מתפלא".

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו