ח"כ חיים ילין, ארכיון (צילום: מרים אלסטר, פלאש 90, חדשות)
יראה את הכנסת הבאה מהבית. ילין | צילום: מרים אלסטר, פלאש 90, חדשות

חיים ילין החליט לסיים את תפקידו במפלגת "יש עתיד" - ולא יתמודד בבחירות הקרובות - כך נודע הערב (חמישי) לראשונה לחדשות Online: "אלו היו 4 שנים משמעותיות וממלאות עבורי. הגעתי לכנסת ישראל כנציג עוטף עזה ונציג החקלאות וההתיישבות. במהלך ארבע שנות הקדנציה שלי קידמתי חוקים שנגעו לתושבי עוטף עזה ולתושבי הדרום כולו, ולמען החקלאים והחקלאות במדינת ישראל".

כל העדכונים על הבחירות - הצטרפו לטלגרם של החדשות

"מאז שעליתי ארצה כחייל בודד והתיישבתי בקיבוץ בארי אני מקפיד לשרת את החברה והמדינה בכל תפקידיי", הוסיף. "כך אמשיך לנהוג גם בהמשך הדרך. אני חקלאי, מתיישב, תושב עוטף עזה ומעל הכל ציוני שאוהב את המדינה. הערכים שלי הם נוף חיי. כל יום וכל שעה. אצלי זו לא סיסמה מתחלפת לעת בחירות, לא הצגה ואין לי צורך בהוראות בימוי".

"שמחתי על הזכות לשרת את עמי", סיכם את כהונתו כחבר כנסת במשך 4 שנים. "אני מודה לכם על השותפות. ניפגש במרחבי הנגב ובמשעולי הארץ הזו. כמו תמיד, אהיה בכל מקום שבו אוכל להשפיע, לתקן ולתת כתף למענה של המדינה שלנו ולמען החברה. אני אמשיך לשרת את תושבי עוטף עזה ואת החקלאים במקומות אחרים ובכל דרך כדי להשמיע את קולם. זה הזמן לומר תודה גדולה למשפחתי ולצוות הלשכה שלי שעומדים מאחוריי לאורך כל הדרך".

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו