דיווחים בסוריה ובתקשורת הערבית הלילה (בין רביעי לחמישי) על תקיפה ישראלית בפרבר הדרום-מערבי של דמשק. על פי הדיווחים, פיצוצים עזים נשמעו בבירה, וסוכנות הידיעות הרשמית בסוריה התייחסה לאירוע, וטענה כי התקיפה בוצעה בשעה 23:35 באמצעות מספר טילי קרקע-קרקע "מאזור הגולן הסורי הכבוש".

על פי סוכנות הידיעות הרשמית, ישראל ניסתה "לפגוע בכמה מטרות סביב העיירה זכייה שמדרום לדמשק". עוד דווח כי היייתה פגיעה ברכוש. מקורות עיתונאיים בסוריה: "הפיצוצים שנשמעו בפרברי דמשק נבעו מתקיפת מחנה צבאי המשמש את המשטר הסורי ואת המיליציות של אירן, סמוך לעיירה זאכיה שבדרום-מערב דמשק. מערכות ההגנה האווירית לא הופעלו בעקבות התקיפה"

על פי דיווחים, זוהי התקיפה השנייה שמיוחסת לישראל בבירה הסורית בשבועיים האחרונים. בשבוע שעבר, דווח כי חיל האוויר הישראלי תקף 4 מטרות סמוך לדמשק ובהם מתחמים עם אמצעי לחימה מתקדמים שהועברו לאחרונה מאירן.

בעקבות התקיפה בשבוע שעבר, סוריה שיגרה טילי נ"מ אל המטוסים הישראליים ואחד מהם מדגם SA5, התפוצץ בהמשך באוויר מעל שטח ישראל - בלי שבוצע יירוט. בעקבות ירי הנ"מ אזעקות נשמעו באזור ואדי ערה ובשומרון, ולא היו נפגעים. לאחר ירי הנ"מ חיל האוויר תקף שוב בסוריה, ולפי דיווחים זרים השמיד 2 סוללות של נ"מ. עוד דווח כי בתקיפה נהרג חייל סורי, 5 נוספים נפצעו ונגרם נזק.