החל מהמטח הראשון ששוגר אמש (ראשון) לעבר יישובי העוטף אמש אחר הצהריים, האש לעבר שדרות לא נפסקה. למרות השיגורים הרבים לא היו נפגעים בנפש אך נזק נגרם לבית אחד כתוצאה מרקטה שהתפוצצה מטרים אחדים ממנו.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

בתיעוד שהגיע לידי N12 מתוך מצלמת אבטחה בשדרות, נראה הבית נפגע מהרסיס שגרם לכדור אש ליד המבנה. באירוע הזה, כמו באחרים בסבב ההסלמה האחרון, לא היו כאמור נפגעים אך כן נגרם נזק למבנה.

ירדן, שגר בבניין, אמר הבוקר ל-N12 כי מדובר ב"פגיעה של טיל שלא יורט, יש איזושהי הטעיה - אצלנו הייתה פגיעה ממש סמוך לבית. זה קרה אתמול בשעה 21:00, היינו בבית ולא במרחב מוגן כי לא הייתה התרעה וגם לא היה יירוט. אני ואשתי היינו בחדר אחד עם הילד בן 3 חודשים ופתאום שמענו פיצוץ שהרעיד את כל הבית. רצנו יחד עם הילד לממ"ד, והפיצוץ תפס אותנו בחדר בזמן שאשתי הניקה".

למרות הפחד והנזק שנגרם למבנה, ירדן טען: "הבעיה העיקרית שאנחנו מרגישים שמדפדפים אותנו בהתרעה, אין התרעות באזור שלנו - אנחנו שכונה חדשה וקיצונית של העיר, והעירייה לא שמה (שם) צופרים. אני אומר את זה בוודאות. האזעקה היא רק לאנשים שנמצאים באזורים פתוחים, ברחובות, אבל אנחנו ישבנו בתוך הבית ולא שמענו כלום".