איך מרגיש מי שקיבל כמה מנות חיסון נגד קורונה - במקום אחת? עודאי עזיזי, רוקח בקופת החולים מכבי, קיבל היום (שלישי) את המנה הראשונה של החיסון נגד קורונה - אלא שכעבור זמן קצר, התברר לו שלגופו הוזרק בקבוקון שלם, שמכיל בין ארבע לחמש מנות חיסון. בריאיון ל"מהדורה ראשונה", הוא סיפר איך הוא מרגיש - והאם נבהל כשהתבשר על החיסון המרובע ואף המחומש שקיבל. 

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

"אני בסדר גמור, יש רק תופעות לוואי רגילות אחרי חיסון שזה כאב במקום הזריקה לצד נפיחות", אמר. "חצי שעה מרגע קבלת החיסון, הבנתי שהייתה טעות במינון. התקשרו אליי ואמרו לי שיכול להיות שקיבלתי מינון עודף – והפנו אותי לבית החולים לצורך מעקב, בקרה והשגחה. ברגע שאמרו לי את זה - הייתי ממש קול – וגם עכשיו אני רגוע".   

עזיזי הדגיש שככל הנראה לא קיבל חמש מנות, ושמדובר היה בארבע מנות או אפילו פחות: "אין לי בעיה לקבל את זה עוד פעם, אני בוחר להיות אופטימי. בכל מקרה, כנראה שאצטרך לקבל גם את המנה השנייה של החיסון בעוד שלושה שבועות".

ומה יש לו לומר למי שחושש להתחסן? "תחשבו על זה מעבר לעצמכם, יש פה משהו גדול יותר, יש קהילה, אוכלוסייה וחיים שאנחנו מקווים לחזור אליהם כמה שיותר מוקדם. צריך להבין שהחיסון הזה הוא לא וירוס, זה כלי שמאפשר למערכת החיסון להתמודד עם הווירוס".