מניין המתים בישראל ממשיך לעלות: 7 מתו ביממה האחרונה כתוצאה מנגיף הקורונה - כולם סבלו ממחלות רקע. בכך עולה מספר הקורבנות כתוצאה מהנגיף ל-33 בני אדם. משרד הבריאות מעדכן על עלייה נוספת בשיעור הנדבקים: ישנם כעת 6,211 חולים מאומתים בישראל.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

מבית החולים איכילוב שבתל אביב נמסר כי ביממה האחרונה הלכו לעולמם שני גברים, בני 90 ו-72, מבית החולים ברזילי באשקלון דווח על מותו של גבר בן 77, ממרכז הרפואי העמק שבעפולה דווח על מותו של גבר בן 77 ומבית החולים סורוקה בבאר שבע דווח על מותו של גבר בן 87, דייר בבית אבות בעיר. כל המתים סבלו ממחלות רקע בנוסף לנגיף הקורונה. 

משרד הבריאות עדכן במהלך הלילה כי בין החולים נמצאים גם שר הבריאות ליצמן ורעייתו, שנדבקו אף הם בנגיף. בהודעה הרשמית נמסר כי השר בן ה-71 ורעייתו חשים בטוב וכי הם ישהו בבידוד ובהשגחה על פי הנהלים המקובלים. יש להדגיש כי השר שהה במהלך התקופה האחרונה בקרבתם של ראש הממשלה נתניהו וכן של צמרת מערכת הבריאות בישראל, ועל כן הם עשויים להיכנס לבידוד.

בעקבות המשך התפשטות הנגיף ברחבי המדינה, ראש הממשלה ומנכ"ל משרד הבריאות הודיעו אמש על החמרת ההגבלות על הציבור בישראל. בין ההנחיות החדשות - חובת לבישת מסיכת מגן בעת יציאה למרחב הציבורי והגבלת תנועה בעיר בני ברק. כמו כן, בישר נתניהו על מענק של 500 שקלים למשפחות על כל ילד, עד הילד הרביעי.