חשד: גבר חרדי אנס בת 5 בדרכה לגן (צילום: nikitabuida, Shutterstock)
תקף מינית בת 12. אילוסטרציה | צילום: nikitabuida, Shutterstock

לבית משפט השלום ברמלה הוגש היום כתב אישום נגד תושב רמלה, בן 57, שנאשם בביצוע מעשה מגונה בשכנתו בת ה-12 הסובלת מפיגור שכלי. לאחר ביצוע המעשים הקשים החליט הנאשם, ככל הנראה ל"פצות" את הילדה. הוא נתן לה 18 שקלים וקנה לה ארטיק וקולה.

על פי כתב האישום שהוגש באמצעות עו"ד יאיר הרשקוביץ מפרקליטות מחוז מרכז עולה כי הילדה התגוררה יחד עם דודתה ומשפחתה בבניין סמוך לביתו של הנאשם ברמלה, בכניסה נפרדת. בסוף חודש יוני שלחה הדודה את הנערה לקנות סוכר במכולת. הנאשם הבחין בקטינה מחלון ביתו, קרא לה, וכאשר היא הגיעה הוא הכניס אותה לביתו תוך שהוא אוחז בידה.

"הנאשם, תוך שהוא מחבק ומנשק את הקטינה, הכניס אותה לשירותי ביתו, שם קילח אותה", נטען בכתב האישום. "בהמשך ניגש הנאשם לסלון ביתו, שם הציג בפני הקטינה סרט פורנוגרפי. הנאשם פשט את בגדיו, הפשיט את הקטינה מבגדיה כליל והחל מחבקה ומנשקה בפיה, בחזה, בבטנה, באיבר מינה ובישבנה".

"הורשע בעבר במעשה מגונה בקטין"

ובכך לא תמה ההתעללות המינית בילדה. על פי האישום, הנאשם הושיב את הקטינה על הספה, ליטף את בטנה, ביקש ממנה לשבת על איבר מינו ונגע עם איבר מינו באיבר מינה. מיד לאחר מכן השכיב הנאשם את הקטינה על הספה, נשכב מעליה, תוך שהוא יורק על איבר מינו ועל איבר מינה של הקטינה חיכך את איבר מינו באיבר מינה ובישבנה של הקטינה, עד שהגיע לסיפוק. עם תום מעשיו, נתן הנאשם לילדה 18 שקלים, ארטיק ומשקה קולה.

הפרקליטות ביקשה מבית המשפט להורות על מעצרו של הגבר עד תום ההליכים. "נסיבות ביצוע העבירה והעובדה שבוצעה כלפי ילדה בת פחות מ-12 הסובלת מפיגור מקימות כנגד המשיב עילת מעצר לפיה קיים יסוד סביר לחשש כי אם ישוחרר המשיב, יסכן את ביטחון הציבור בכלל וציבור הקטינים בפרט", נטען בבקשה.

לחובת הנאשם מספר הרשעות קודמות ובהן הרשעה בעבירה של מעשה מגונה בקטין, אשר בגינה ריצה עונש של שישה חודשי מאסר בפועל.

תחרות סיפור השנה במייל האדום - הצביעו והשפיעו

איך מצטרפים לטוויטר של חדשות 2?