בית המשפט המחוזי בתל אביב גזר היום (ה') 18 שנות מאסר על אזרח סודני בן 22 שהורשע כי ניסה לאנוס ילדה בת 9 לאחר שפרץ לביתה בשכונת יד אליהו בתל אביב.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

מכתב האישום עולה כי לפני כשנה התפרץ הגבר לבית בדרום תל אביב, נטל סכין מהמטבח, נכנס לחדר הילדים וניסה לאנוס את הילדה תוך שהוא מצמיד סכין לצווארה. כשהבחין באחיה של הילדה ששהה במיטה הסמוכה, איים גם עליו בסכין.

בשלב מסוים שמעה האם במכשיר האינטרקום שהותקן בחדר ההורים את בכייה של הילדה, ואת זעקותיה - "די, כואב לי". היא מיהרה לחדר הילדים, שם ראתה את הנאשם גוהר מעל בתה. האם הדפה אותו מהמיטה וניסתה להוציא אותו מהחדר, אך זה דקר אותה בסכין בבטנה. האב התעורר משנתו מצעקות האם וראה כתמי דם על חולצתה. הוא החל להאבק עם התוקף ולאחר שגבר עליו אזק אותו עם חוט הטלפון.

"התעוררו לעולם אפל"

הבית שבו התרחש ניסיון האונס, ארכיון (צילום: חדשות 2)
הדירה ביד אליהו | צילום: חדשות 2

"יש לזקוף לחובת הנאשם את הנסיבות המחמירות של כלל מעשיו, ובין היתר את הפגיעה הקשה בביטחון הילדים שהלכו לישון בעולם יפה והתעוררו לעולם אפל", כתבו השופטים בגזר הדין.

על סמך הודאתו הורשע התוקף בניסיון אינוס של קטינה, איומים, חבלה חמורה בנסיבות מחמירות, תקיפה והתפרצות לבית בכוונה לבצע פשע בעבירות מחמירות. מלבד עונש המאסר בפועל, נגזרו על הנאשם שנתיים מאסר על תנאי. כמו כן הורה בית המשפט על התוקף לשלם לבני המשפחה פיצויים בסך 140 אלף שקלים.

"משפחה שישנה בשלווה בביתה התעוררה באישון לילה לתוך סיוט, עת פרץ הנאשם לתוך ביתה", הגיבו בפרקליטות מחוז תל אביב בתגובה לגזר הדין. "מעשיו שינו את חיי בני המשפחה ופגעו בהם פיזית ונפשית".