התקשר לקטינים והטריד. ארכיון (צילום: רויטרס)
התעללות מינית שנמשכה עשור. אילוסטרציה. | צילום: רויטרס

בית המשפט המחוזי בבאר שבע גזר היום (ב') 14 שנות מאסר על תושב הדרום בן 33, שביצע במשך עשור שורת עבירות מין קשות באחותו הקטנה. על פי כתב האישום, נהג האיש להכריח את אחותו מאז שהייתה בת 8 לצפות עמו בסרטים פורנוגרפיים וביצע בה תוך כדי את האקטים המיניים שהוקרנו. לשאלותיה על טבעם של המעשים, השיב הנאשם כי הוא ילמד אותה בדיוק "כיצד עושים את זה" והשביע אותה לסודיות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

עוד מתאר כתב האישום, כיצד במהלך אותן שנים נהג הנאשם להיכנס לחדרה של אחותו ולדרוש ממנה לערוך לו "מופע חשפנות" ולרקוד מולו כשהיא עירומה. חלק מהעבירות התבצעו בחנות ירקות שבה עבד, שם ביצע במתלוננות מעשים מגונים ואנס אותה.

כשלאחותו מלאו 15 שנים, נסע הנאשם איתה ועם חברתו דאז לבית סבתם, שם הורה לשתיים לבצע בו מעשים מיניים. לעתים היה הנאשם קונה את שתיקתה של אחותו בסכומים משתנים של כסף, כפיצוי על המעשים שנהג לבצע בה. אלה נמשכו עד הגיעה של המתלוננת לגיל 18, אז החלה במערכת יחסים עם בן גילה ודחתה את הפצרותיו של אחיה.

בפסק הדין הביעו השופטים זעזוע עמוק מתיאור מעשיו של האח. "הנאשם ניצל את תמימות המתלוננת, זמינותה וחוסר האונים שלה וביצע את העבירות ברוע ובשיטתיות בלתי נתפסים", נכתב. "מדובר בנאשם שפעל באין מפריע שנים ארוכות וכתב האישום מדבר בעד עצמו על מידת מסוכנותו ויכולתו של הנאשם לפגוע בכל קטינה ודי שתהיה זמינה וחסרת ישע, והכל על מנת לספק יצריו המיניים המופרעים".

במסגרת הסדר טיעון שנחתם עמו, הודה הנאשם במיוחס לו והורשע בעבירות של אינוס, מעשה סדום ומעשה מגונה, בגינן נשלח ל-14 שנות מאסר בפועל. בנוסף, הורה בית המשפט לנאשם לפצות את אחותו, בסכום של 60 אלף שקלים.