לפני כחודשיים פרצו לפיצוציה בנתיבות שלושה רעולי פנים ושדדו ממנה סחורה בשווי של 100 אלף שקלים. בסרטוני מצלמות האבטחה, שתיעדו את הפריצה, ניתן לראות כיצד חבורת הפורצים מגיעים לכניסה לחנות באמצעות רכב ג'יפ שחור, חותכים את המנעול, מרימים את הסורגים ואפילו עוקרים את הכספומט שהוצב בחנות ממקומו - ומעמיסים אותו למכונית.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

16 דקות לאחר הפריצה, תועדו החשודים במושב סמוך לנתיבות גונבים רכב באמצעות גרירה. על פי התיעוד ניתן לראות כיצד הפורצים פועלים במהירות ובמקצועיות - ולא משאירים למשטרה כל קצה חוט או סיכוי לאתר אותם.

למחרת לקח אחד השודדים את הג'יפ השחור לנסיעה באזור. במהלך הנסיעה, התנגש הנהג בסלע ונפגע ככל הנראה בפניו. לאחר התאונה נטש החשוד את הרכב, אך שכח לנקות טיפת דם שנספגה על כרית האוויר שהתנפחה כתוצאה מהתאונה.

"טיעוני המשטרה קלושים"

כחודשיים לאחר מכן, תוצאות בדיקת די.אן.איי שערכה המשטרה הוכיחו התאמה בין תוצאות הבדיקה לבין בעל הג'יפ. בעקבות כך האיש נעצר ולפני שבוע הוגש נגדו כתב אישום חמור בגין פריצה וגניבה. שני חבריו החשודים כי היו מעורבים יחד עמו בפריצה - עדיין מסתובבים חופשיים.

טיפת דם הסגירה את החשוד
טיפת דם הסגירה את החשוד | צילום: חדשות 2

פרקליטו של החשוד, עו"ד עידו פורת, שלל את החשדות המיוחסים ללקוחו ואמר כי הראיות עליהן מתבססת המשטרה בכתב האישום קלושות. "בסרטונים מרשי לא מוצג, כולם רעולי פנים", ציין עו"ד פורת. "זה שמנסים לקשר אותו באמצעות כתם דם שנתפס על הרכב קרוב ל-17 שעות אחרי האירועים זה ניסיון קלוש ותלוש מהמציאות".