נאור דנינו-לוי, שהורשע בהריגת ארוסתו, עדי פרץ ז"ל, בתאונת דרכים שהתרחשה כשנהג בשכרות וללא רישיון בתוקף - נשלח הבוקר לשבע שנות מאסר וחצי.

ורדה מרוז, שופטת המחוזי בפתח תקווה שפסקה בתיק, ציינה בגזר הדין כי "עד לאירוע התאונה, ניהל הנאשם אורח חיים פרוע, סוער וחסר גבולות. הוא צבר לחובתו הרשעות מרובות בעבירות סמים, אלימות ורכוש. אף בתחום התעבורה ביצע הנאשם עבירות ולחובתו 11 הרשעות, ביניהן נהיגה בשכרות".

את החלטתה לגזור על דנינו את העונש הכבד הסבירה בכך ש"ערך קדושת החיים וגורם ההרתעה הינם השיקולים המרכזיים העומדים ביסוד גזירת דינו של הנאשם. יחד עם זאת, באיזון השיקולים, יש ליתן משקל גם לנסיבותיו האישיות של הנאשם – נסיבות קשות וכואבות אשר תוארו בהרחבה".

עם זאת, הסבירה מרוז כי התחשבה גם בנסיבות חייו הקשות של הנאשם, שלדבריה "גדל במשפחה סבוכה ורבת בעיות".

על התאונה סיפרה כי זו "גרמה למפנה של ממש בחיי הנאשם. מאדם פרוע ושלוח רסן, הפך הנאשם למיושב ושקול. מאז אירוע התאונה ולאורך כשנה ומחצה, עושה הנאשם כל אשר ביכולתו להיטיב את דרכיו, להפוך אדם נורמטיבי, התורם לקהילה ולחברה".

פרט לעונש המאסר בפועל, נשלח דנינו לוי גם לשנת מאסר על תנאי, פסילת רישיון במשך 15 שנה ופיצוי בסך 50 אלף שקלים למשפחתה של פרץ ז"ל.

התאונה שלה גרם דנינו לוי ובה נהרגה פרץ התרחשה לפני כשנה וחצי, סמוך לפלמחים. זמן קצר אחרי האירוע, סיפר הנאשם בבית החולים כי מילותיה האחרונות של חברתו היו "אני אוהבת אותך". אחרי הפגיעה הוא נמלט ממחסום שהקימה המשטרה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק