זה היה לילה רווי אלכוהול ויצרים, שהסתיים בדקירתו למוות של רומן פלינר ז"ל, תושב פתח תקווה בן 26, בידי חברו - טבח בבית מלון באילת. מצלמות אבטחה שהיו במקום תיעדו את הרצח ואת הרגעים שהובילו לדקירה הקטלנית.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

בתיעוד ניתן לראות את השניים, מלווים בידידה נוספת, כשהם חוזרים הביתה ובידיהם בקבוקי אלכוהול. רומן, בחולצה החומה, נראה כשהוא מדדה בשכרות, מנפץ בקבוק על הרצפה ודורש מהנאשם ברצח - מיי סמפו - בקבוק נוסף. סמפו מסרב ובין השניים מתפתח מאבק אלים.

בשלב זה מנסה עובר אורח להפריד ביניהם. רומן נשכב על המדרכה ולאחר זמן קצר קם שוב על רגליו. המאבק בין השניים הסתיים והרוחות, כך נראה, נרגעו. רומן ניגש לשקית האלכוהול ועמד להיכנס לתוך הבית, כשלפתע הוציא סמפו סכין מטבח שנטל מעבודתו בבית המלון.

תיעוד הרצח באילת
תיעוד הרצח באילת | צילום: חדשות 2

הידידה של השניים ניסתה להרגיע את הרוחות, אך סמפו מספיק לדקור את רומן דקירה אחת קטלנית. רומן קם ומיד מתמוטט. צוות מד"א הוזעק למקום, ואילו סמפו והידידה נמלטים. בתום מרדף קצר עצרו שוטרי מרחב אילת את סמפו, במרחק של כמה רחובות מלבד מהמקום שבו דקר את חברו למוות.

היום, שבועיים וחצי אחרי הדקירה הקטלנית, הגישה פרקליטות מחוז הדרום כתב אישום נגד סמפו בגין רצח. סמפו טוען להגנתו כי לא היה מודע למעשיו באופן מלא וכי פעל כפי שפעל מתוך הגנה עצמית.