בבית משפט השלום בתל אביב הוגש היום כתב אישום חמור בגין תקיפה וחבלה ממשית נגד האחים נועם ואהרון שמש, בני 31 ו-28. השניים מואשמים שתקפו את תומר שרפי בחנות בגדים בה הם עובדים בבת ים, בעת שהגיע לאסוף את התלבושת החגיגית של בתו לטקס בת-המצווה שלה.

"הנאשמים הכו אותו באגרופים ובמכות בפניו ובכל חלקי גופו", כך בכתב האישום, "הם בעטו במתלונן, המשיכו ותקפו אותו בבעיטות גם כאשר נפל על הרצפה מחוסר הכרה". כמו כן הודיעו בפרקליטות שידרשו מבית המשפט עונש מאסר בפועל לשני התוקפים.

"תומר מצליח לאכול רק בעזרת קש" 

לראשונה מאז התקיפה של שרפי בחנות הבגדים, נערך לפני כשלושה שבועות בתחנת המשטרה בבת ים עימות בין רעייתו של תומר לבין שני האחים שמואשמים הכו אותו נמרצות. השניים שוחררו אז למעצר בית, תוך שהוצא נגדם צו הרחקה משרפי ומבני משפחתו.

לטענת בני המשפחה, כלת בת המצווה הפריעה, ככל הנראה, לאחד המוכרים בחנות בזמן עבודתו – והוא בתגובה איים עליה: "תקבלי ברכייה". היא יצאה בסערה וסיפרה לאביה על מה שנאמר לה, והוא בתגובה נכנס לחנות בניסיון לברר לפשר הדברים – ונענה כששני החשודים הלמו בכל חלקי גופו.

עו"ד רענן בר-און, אחד מבאי כוחם של בני משפחה שרפי יחד עם עו"ד ורד כהן, אמר לחדשות 2 באינטרנט כי העימות בין הצדדים ארך כשעה וחצי, ובמהלכו הטיחה אשתו של תומר האשמות קשות בשני החשודים שתקפו את בעלה, בעטו בראשו כשהוא שרוע על הרצפה מחוסר הכרה עד שגרמו לשברים בלסתו.

על מצבו של בעלה אמרה אז האישה כי "הוא לא יכול אפילו לאכול ולא מצליח לשתות בלי קש". תומר אומנם שוחרר לביתו מבית החולים, אך הוא עתיד לעבור הליך שיקום ממושך של כמה חודשים שבהם לא יוכל לעבוד. מדובר במכה קשה עבור המשפחה, שכן הוא מפרנס יחיד שלו, של רעייתו ושל ארבעת ילדיהם המשותפים.

במהלך העימות, טענו החשודים כי רק אחד מהם חבט בתומר, בן 36 מתל אביב. בינתיים, סיפר עו"ד בר-און כי "המשפחה עדיין בטראומה ומתקשה לעכל את מה שקרה. מצבה הנפשי של הילדה קשה. היא ראתה איך אביה הוכה באכזריות. מדובר כאן בבני משפחה שהם אנשים נורמטיביים לחלוטין ללא עבר פלילי. תומר עדיין לא מבין למה עבר את כל זה, כשבסך הכול ביקש לדעת מדוע צועקים על בתו שרצתה לקנות שמלה לחגיגת בת המצווה שלה".

עדות ראשונה אחרי התקיפה: "כל הגוף שלי כואב"

אין תמונה
עו"ד ורד כהן ורענן בר-און

כשהוא חבול, מתקשה לדבר, ובעיקר המום - סיפר תומר שרפי לחדשות 2 באינטרנט על התקיפה האכזרית שחווה בחנות בגדים ואיך במקום לחגוג את בת המצווה של בתו - הוא נאלץ להיות מאושפז בבית החולים.

"כל הגוף שלי כואב", העיד שרפי ממיטתו ב"איכילוב" וציין כי הוא אינו זוכר את האירוע עצמו, "אני רק זוכר שהגעתי לבית החולים ונכנסתי לחדר המיון". אך בעוד הפצעים יגלידו והחבלות ייעלמו, מתקשה האב להבין כיצד הוא ובני משפחתו יתמודדו עם האירוע הקשה - במיוחד בתו הקטנה. "הילדה בטראומה, היא ראתה את כל הדברים", הוא מדגיש, "איך נעבור את הימים הללו? אין אנושיות בארץ". 

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק