האם יוסר החיסיון מעל הסכם הפשרה בין בני הזוג נתניהו לבין ליליאן פרץ? בריאיון ששודר הערב (ו') ב"אולפן שישי" עם חברם של ראש הממשלה ורעייתו, עו"ד ד"ר יוסי כהן, הוא טען כי "בפרשת ליליאן פרץ לא היה שום הסדר ולא היה סיכום", אלא שכעת פרץ שוברת שתיקה וטוענת כי עו"ד כהן משקר. "מה זה השקרים האלה?", היא אמרה לחדשות 2.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

"הגישו נגד הגברת נתניהו הרבה תביעות, הכפשות, דברים שטותיים", אמר הערב בריאיון עו"ד כהן. "על פרשת ליליאן פרץ לא היה שום הסדר ולא היה סיכום. אני טיפלתי אישית בתיק. עורך דינה של ליליאן פרץ התחנן אליי לסגור את הסיפור, והיא לא קיבלה אגורה. אני מוכן ללכת לפוליגרף על זה".

פרץ פנתה לחדשות 2, וביקשה להגיב בקולה לדברים שאמר מקורבם של בני הזוג נתניהו. "אני ממליצה ליוסי כהן לא לעשות פוליגרף כי הוא לא יעמוד בזה, אלא גם סי.טי וגם אם.אר.איי כדי לנסות להוציא ממנו את האמת".

"עד 120 שנה אני מאחלת לך, ושגם תהיה קשור לעבודה איתם עד 120, אבל מה זה השקרים האלה?", תקפה פרץ את כהן. "העו"ד שלי לא התחנן לפניך. אתה רואה שאני יושבת בשקט? תנצל את השקט שלי!".

בתגובה לתגובתה של ליליאן פרץ, מסר עו"ד ד"ר יוסי כהן כי הוא מוכן להוריד את החיסיון מעל הסכם הפשרה שנחתם עמה.

גם עורכת הדין המייצגת את אב הבית שתובע את משפחת נתניהו, הגיבה לדבריו של עו"ד ד"ר יוסי כהן נגד מרשה. "מר נפתלי מעולם לא ביקש קביעות, הוא ביקש להיות עובד מדינה כפי שהובטח לו ולא עובד קבלן. התנכלות תעסוקתית קשה אינה חיכוכים בין עובד למעביד, כפי שטען עו"ד כהן, התנכלות תעסוקתית היא עבירה על משפט העבודה וכבוד האדם".