"הייתי מבטל את התלונה, צריך לדעת לסלוח ולהמשיך לחיות" - כך אמר הבוקר שחקן הכדורסל ד'אור פישר בכניסה לדיון בבית המשפט המחוזי בתל אביב על התקיפה שעבר. "הושיבו אותי עם אחד מהתוקפים בחדר והוא התנצל בפני".

"אבא שלי בא אליי וסיפר לי שהייתה לו תקרית עם אחד מהבחורים במועדון", סיפר פישר בעדותו במשפט המתנהל נגד הנאשמים בתקיפתו. "מיכל חברתי אמרה לי שהבחור שאבי התעמת איתו יהרוג אותו בסוף המסיבה. ביקשתי מחברי לקבוצה צ'ארלס גיינס לצאת איתי החוצה כי לחפש את האנשים האלה. לא מצאנו אותם, אז נכנסנו פנימה.

"לאחר זמן קצר, מיכל אמר לי שטיי סימונס מתווכח עם אנשים בחוץ", הוסיף הכדורסלן. "יצאתי החוצה וראיתי אותם דוחפים וצועקים. ניגשתי לאחד מהם כשפתאום חטפתי מכה. נפלתי על הקרקע, וכשזה קרה ניגשו אלי אנשים ואמרו לי שפניי נחתכו".

לפניו, עלה להעיד אביו של פישר, אנתוני וורווד. "הייתי במועדון ושתית שני משקאות", סיפר האב. "רקדתי עם מיכל, חברתו של ד'אור, ופתאום נתקל בי בחור ושפך עלי משקה. אמרתי לו: 'תירגע, קצת כבוד לגברת'.

"באותו הרגע הוא קפץ עליי עם הידיים למעלה", הוסיף אביו של השחקן. "כמה דקות לאחר מכן, מיכל חזרה אליי ואמרה שחד הבחורים רוצה להרוג אותי. בסוף השלמנו והתחבקנו".

אחד החשודים: "פישר חיפש מריבה"

הפרשה קיבלה תפנית לאחר כשכל הנאשמים בתקיפת פישר שוחררו לפני כחודש למעצר בית. אחד מהם, אמר למצלמות חדשות 2 כי "זהו פישר שחיפש מריבה, אני בסך הכל ניסיתי להפריד".

על פי כתב האישום שהוגש נגד ניר אלבלינק, חגי ערוסי ואיתמר ברנס, בילו השלושה עם חבריהם במועדון ה"מנדיס" בתל אביב לפני כשלושה שבועות. באותה שעה היה גם פישר שבילה יחד עם אביו וחבריו. בין האב לבין אלבלינק התפתח דיון, ובעלי המקום דרשו מהשלושה לעזוב את המועדון.

כשכבר היה בחוץ, ביקש ערוסי מהמאבטח בכניסה למועדון להיכנס בחזרה בטענה ששכח שם את מעילו. המאבטח אישר לו, ושני חבריו נכנסו עמו. בפנים התפתח עימות מילולי בין ערוסי לאחד מחבריו של פישר, והמאבטחים שוב הוציאו את השלושה מהמועדון.

בחוץ התפתח ויכוח נוסף בין חבריו של פישר לשלושה. פישר שמע על כך, ויצא מהמועדון. על פי כתב האישום, השלושה התגודדו סביבו, וערוסי תקף אותו באגרופו בפניו. בהמשך הצטרפו לקטטה גם אלבלינק וברנס, שבעטו בו כשהוא שרוע על הקרקע ודקרו אותו באמצעות שבר בקבוק. בעקבות התקיפה פונה פישר לבית החולים, שם אושפז כשהוא סובל מחתך עמוק בפניו ומחבלות נוספות.

איך מצטרפים לטוויטר של חדשות 2?