את העדות הציבורית הבלתי-נשכחת נתנה דווקא מתלוננת שלא נכללה בסופו של דבר בכתב האישום שהוגש נגד קצב - א' מבית הנשיא. במסיבת עיתונאים שנערכה ב-27.6.2007, במשך 45 דקות ובפנים מטושטשים גוללה א' את גרסתה.

"אני כאן כדי לספר לציבור הרחב את האמת בפרשה. זה לא קל, אבל זה בלתי נמנע", פתחה א' את מסיבת העיתונאים. וזה היה סיפור שכמותו טרם סופר על איש ציבור בישראל, בוודאי שלא על נשיא מדינה.

"משה קצב הוא אנס, משה קצב הוא עבריין מין סדרתי, משה קצב הוא סוטה, משה קצב הוא דמות מעורערת", אמרה המתלוננת ש'פוצצה' את הפרשה. "זה התחיל בשיחות טלפון. 'התעוררת הבוקר? מה את הולכת ללבוש הבוקר? אולי תלבשי חצאית? חצאית בלי תחתונים. את מדהימה אותי, אני חלמתי עלייך בלילה בזמן ששכבתי עם גילה, אשתי, את אישה סקסית'".

"הוא היה מנפנף באיבר המין"

א' המשיכה, "מדובר על בן אדם שהיה יושב מדי בוקר, מוציא את איבר המין שלו ומנער אותו או מנפנף בו וגם אומר לי 'בואי תשבי, בואי תגעי'".

להאשמה האחרונה והחמורה ביותר של א' נגד הנשיא לשעבר אין זכר בכתב האישום המתוקן. "הוא פתח את הסוגר במכנס שלי, אני פשוט מנסה לזוז אבל לא יכולה. הוא איש חזק. אמרתי לו ודחקתי בו והזזתי אותו אבל זה לא עזר לי הרבה".

"הבן אדם הוריד את המכנסיים שלי, הוא הוריד את המכנסיים שלו וביצע בי מעשה מיני מלא. יחסי מין מלאים".

בשל מה שהגדירו בפרקליטות כ"עדות בעייתית", עדותה של א' מבית הנשיא נמחקה לחלוטין מתיק קצב.

רוצים לקבל עדכון לפייסבוק שלכם כשייגזר דינו של קצב? הצטרפו לחדשות 2 באינטרנט

הנשיא אנס? סיקור מיוחד

הצטרפו לשידור החי: יום הדין של קצב

המתלוננת: מתנה מושלמת ליום האישה

מקורביו של קצב: מזוז רצה את ראשו

נאום האימים: קצב נגד ערוץ 2

השתלשלות פרשת משה קצב

מאחורי הקלעים של חושף פרשת קצב