המועדון שבו בוצע האונס (צילום: עזרי עמרם, חדשות 2)
המועדון בו בוצע האונס, לדברי הפרקליטות | צילום: עזרי עמרם, חדשות 2

כתב אישום הוגש הבוקר (ב') לבית המשפט המחוזי בתל אביב נגד שלושה מעובדי מועדון 44 ברחוב אלנבי בתל אביב בגין ביצוע אונס ומעשים מגונים בשתי נערות לפני כשלושה שבועות. "הנאשמים ניצלו את מצב השכרות של המתלוננות, שמנע מהן לתת הסכמה חופשית, וחברו יחדיו לבצע בהן מעשים מיניים", נכתב.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

על פי כתב האישום, מנהל המועדון ליאור ברכה, הברמן סמיון אסתרקין ואיש התחזוקה ופאיז דלק ביצעו בקטינות "אינוס תוך ניצול מצב המונע לתת הסכמה חופשית". כמו כן, מואשמים השלושה, בשנות ה-20 לחייהם, בביצוע מעשה סדום, ביצוע מעשה מגונה ובאספקת משקאות לקטינות.

בכתב האישום נכתב כי הנאשמים נתנו לשתי המתלוננות הקטינות משקאות אלכוהוליים ללא תשלום, לאחר שהן הגיעו למועדון בסביבות השעה 6 בבוקר. לאחר השעה 7 נעל דלק את דלת המועדון, ובתוך המועדון נשארו רק המתלוננות והנאשמים.

"השאירו אותן מוטלות על מדרגות בניין סמוך"

"כאשר כושר ההתנגדות של המתלוננות אבד, הוציאו הנאשמים מיד את תכניתם לפועל, וביצעו בהן מעשי אונס, מעשי סדום ומעשים מגונים, תוך תיעוד וצילום המעשים. עם סיום מעשיהם, הוציאו הנאשמים את המתלוננות אל מחוץ למועדון, והשאירו אותן מוטלות על מדרגות בניין סמוך", נכתב בכתב האישום.

הקטינות נמצאו במצב הכרה מעורפל ובלבוש חלקי על ידי עוברי אורח, כשהן סובלות מחבלות. הפרקליטות טוענת כי בידה ראיות רבות למעשים ובהן צילומי מצלמות האבטחה במועדון, חוות דעת רפואיות על מצב הקטינות ועדי ראייה שראו אותן לאחר שהוצאו מהמועדון.

בנוסף, טוענת הפרקליטות כי הנאשמים קשרו עצמם לביצוע המעשים המיניים ואמרו כי הם היו מודעים למצבן ההכרתי של הקטינות. לדברי הפרקליטות, המשיבים ניסו להיעלם במשך כשבוע לאחר שנמצאו מצלמות האבטחה.

לחשודים יש עבר פלילי שכולל נהיגה ללא רישיון, היעדרות משירות וסחר בסמים. אחד מהנאשמים - עובד האחזקה דלק - היה אמור לשהות במעצר בית בגין סחר בסמים. הפרקליטות מבקשת להאריך את מעצרם עד תום ההליכים.