המועדון שבו בוצע האונס (צילום: עזרי עמרם, חדשות 2)
המועדון ברחוב אלנבי בת"א | צילום: עזרי עמרם, חדשות 2

חשוד נוסף בפרשת האונס הקבוצתי של שתי נערות במועדון בתל אביב הסגיר את עצמו הבוקר (ד') למשטרה. הוא מכחיש בתוקף את החשדות נגדו וטוען: "הכל היה בהסכמה". לאחר ששני החשודים הראשונים נעצרו, הודיעו במשטרה כי הם מחפשים אחרי שני עובדי מועדון נוספים החשודים שהיו מעורבים באונס שתי הנערות בשבוע שעבר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

החשוד השני, בשנות ה-20 לחייו, הגיע בלוויית עורך דינו עופר אלמוג לתחנת המשטרה. עו"ד אלמוג סיפר שדקות ספורות לפני שהגיעו לתחנה "קטפה אותו המשטרה" ברחוב סמוך, כשהיה בדרך לתחנה, ואזקה אותו. החשוד סירב לענות על שאלות, אך עורך דינו אמר בשמו כי לאחר שראה שהחשוד הראשון הסגיר את עצמו, הוא החליט שגם עליו לעשות זאת. החשוד טוען בתוקף שכל המעשים היו בהסכמה. בהמשך היום תבקש המשטרה תבקש להאריך את מעצרו של החשוד שהסגיר את עצמו אתמול.

"נתנו להן לשתות ואז קיימנו יחסי מין"

אתמול, בריאיון בלעדי לחדשות 2, לפני שהסגיר עצמו לידי המשטרה, טען אחד החשודים באונס במועדון ברחוב אלנבי בתל אביב כי יחסי המין היו בהסכמה. לדבריו, הוא נמלט מהמשטרה רק כי קיווה שהנערות, בנות ה-17 יספרו את האמת, כי אמרו שהן מבוגרות בשנתיים מכפי גילן האמיתי.

"הן שתי נערות שאמרו שהן בנות 19 ולא היה להן כסף ולמרות זאת הן ביקשו לשתות", גולל אחד החשודים באונס שהסגיר עצמו אמש למשטרה. "נתנו להן לשתות ואחר כך קיימנו יחסי מין בהסכמה - היא נישקה אותי ראשונה ולא איימתי עליה בשום צורה", הוא מוסיף.

"לקראת הבוקר הוצאנו אותן החוצה מהמועדון, שמנו אותן על המדרגות בכניסה למועדון, גם רואים את זה במצלמות האבטחה. נתנו להן בקבוקי מים והזמנו להן מונית הביתה".

"הן יכולות לדפוק חיים של אנשים"

אחת השאלות העולות היא כי אם אותם חשודים חפים מפשע, כפי שהוא טוען, מדוע לא הגיעו לחקירה במשטרה עד עכשיו? "אני עצמי לא ישנתי ארבעה ימים, רציתי להסגיר את עצמי", הסביר החשוד, "אני דורש שהן יספרו את האמת. הן יכולות לדפוק חיים של אנשים שהעבר שלהם נקי, בכל מה שקשור לאונס".

בסוף השבוע נמצאו שתי נערות בנות 17 כשהן מעולפות ברחוב יונה הנביאה בתל אביב, וטענו כי נאנסו במועדון לילה שנמצא ברחוב אלנבי הסמוך. הנערות, שתיהן תושבות המרכז, נמצאו על ידי עובר אורח שמיהר להזעיק את המשטרה. השתיים סיפרו כי הגיעו לבילוי במועדון סמוך, וכי לקראת סגירת המועדון הן נשארו יחד עם עובדי המקום ושתו לשוכרה. על פי החשד, חלק מעובדי המקום ניצלו את שכרותן של בנות ה-17 וניצלו אותן מינית.

בית משפט השלום בתל אביב האריך אתמול בארבעה ימים את מעצרו של אחד החשודים, עובד המועדון בן 20. במהלך הדיון בהארכת המעצר, טענו אנשי הפרקליטות כי החשוד קשר עצמו לאירוע. החשוד הנוסף, בעל המועדון בו לכאורה בוצע האונס, שוחרר בערבות למעצר בית. החשוד, גם הוא בן 20, נעצר בגין שיבוש הליכי חקירה לאחר שסירב לתת למשטרה את מצלמות האבטחה במקום.