חזרה מבית הכנסת, ונפלה קורבן לפושע מין. אילוסטרציה
לקרוא ולא להאמין | צילום: אילוסטרציה

כתב אישום נגד ה"אנס הסדרתי" הצעיר: בבית המשפט המחוזי בפתח תקווה הוגש הבוקר כתב אישום חמור נגד נער בן 14 וחצי מהשפלה, שנעצר בחודש שעבר על ידי המשטרה. הנער מואשם באונס, מעשה סדום ומעשים מגונים בצעירות בנות גילו.

על רבים מפרטי הפרשה המזעזעת חל צו איסור פרסום, אך גם פרטי האירוע שכן הותרו לפרסום - מצמררים למדי: על פי כתב האישום, לפני מספר חודשים ביצע הצעיר מעשה מגונה בשכנתו, הלוקה בפיגור שכלי קל. הנער, שמתגורר בשכנות לילדה, פגש אותה לאחר מספר שבועות בחדר המדרגות ואנס אותה שנית. המעשים הקשים לא חדלו, והתבצעו שוב ושוב מספר פעמים לאחר מכן.

בעקבות אחד ממעשי האונס נכנסה הילדה להריון, וביום בו התפוצצה הפרשה נלקחה לרופא ועברה הפלה. מסעיף נוסף בכתב האישום, עולה כי הקטין קיים יחסי מין עם נערה אחרת, בת 13, וביצע בה מעשים מגונים ומעשי סדום.

משחקי מין אסורים

החשד: אונס בכותלי בית הספר | צילום: חדשות 2

הפרשה החמורה שהתרחשה בשכונת מצוקה בעיר בשפלה מצביעה על שיעור המקרים ההולך וגובר של ילדים ונערים המעורבים בפרשות אונס של בנות גילם. רק בחודש שעבר נחשף כי שבעה בנים בני 12 בלבד איימו על חמש ילדות, חברות לכיתתם, ודרשו מהן לקיים איתם יחסי מין.

במקרה מזעזע אחר, שאירע לפני כחודשיים, נחשף כי בתלמידה בת 10 מאשדוד בוצעו מעשיים מיניים בין כתלי בית הספר על ידי שמונה ילדים אחרים, חלקם לומדים בבית הספר הזה וחלקם בבתי ספר אחרים, תלמידי כיתות ה' ו-ו' כולם.

גורמים בעיריית אשדוד סיפרו לחדשות 2 כי על פי החשד, מקור המעשים מצוי באינטרנט: "התלמידים היו נוהגים לראות סרטים כחולים באינטרנט", כך נמסר, "ולאחר מכן התנסו יחד עם הילדה". על המקרה החמור דווח לראשונה במייל האדום של חדשות 2 באינטרנט.