רגינה קרוצ'קוב, מי שהואשמה בהטבעת בנה הקטן מיכאל בן ה-4 בגיגית, כופרת בהאשמות נגדה. קרוצ'קוב הובאה היום לבית המשפט המחוזי בתל אביב להקראת כתב האישום העומד כנגדה.

פרקליטתה של קרוצ'קוב, עו"ד אורית חיון, סיפרה לחדשות 2 באינטרנט כי היא כופרת בעובדות המצוינות בכתב האישום וכי אינה מקבלת את החלטת הפיסיכיאטר המחוזי כי מרשתה היתה כשירה בעת ביצוע הרצח. במהלך הדיון ביקשה חיון דחייה על מנת לקבל את האבחנה של המומחה שמונה מטעמה לקביעת מצבה של קרובצ'קוב בעת ביצוע הרצח.

בתום הדיון הכחישה הפרקליטה את הטענה כי קרוצ'קוב, שכנתה של מארי פיזאם לתא המעצר, אמרה לפיזאם כי לא היא זו שביצעה את הרצח, וכי היא מחפה על בן זוגה: "זה לא נכון, זה לא קרה", אמרה חיון.

הטביעה את בנה בגיגית

"הרגתי את הבן שלי", זה היה הנוסח של שיחת הטלפון שקיבלה המשטרה בתחילת חודש ספטמבר האחרון. זמן קצר לאחר מכן השוטרים הצליחו לאכן את מספר הטלפון ממנו התקשרה קרוצ'קוב, ולאחר דקות ספורות הגיעו לדירה ברחוב המלך חזקיהו בתל אביב.

האם המתינה להם בכניסה לדירה וליוותה את השוטרים פנימה, לחדר השינה. על המיטה היה מוטל, ללא רוח חיים, ילד קטן רק בן 4. היא סיפרה לחוקרים כי הטביעה את בנה בתוך גיגית.

על פי כתב האישום, קרוצ'קוב מילאה גיגית במים ואז אחזה בראש ילדה והטביעה אותו בכוח. מיכאל הקטן התנגד, אולם אמו אחוזת טרוף לא הרפתה מאחיזתה עד אשר הבן חדל מלנוע ומת.