מיכאל קרוצ'קוב ז"ל (צילום: חדשות)
מיכאל קרוצ'קוב ז"ל | צילום: חדשות

"האם אחזה בראשו והטביעה אותו בכוח במימי הגיגית. מיכאל הקטן התנגד, אולם אמו אחוזת הטרוף לא הרפתה" - תיאור קשה ובלתי נתפס זה עולה מכתב אישום שהוגש הבוקר לבית המשפט המחוזי בתל אביב, נגד רגינה קרוצ'קוב הנאשמת בהטבעת בנה הקטן מיכאל למוות בגיגית.

הבוקר הוגש כתב אישום נגד רגינה קרוצ'קוב המואשמת ברצח בנה מיכאל, בן ה-4, לפני כחודש. קרוצקוב הטביעה את בנה מיכאל בגיגית לאחר שהתגלו אצלו קשיים בהתפתחות ובדיבור.
בחוות דעת פסיכיאטרית שנעשתה לה נמצא כי היא כשירה לעמוד לדין.

על פי כתב האישום שהוגש לבית המשפט המחוזי בת"א על ידי סגן בכיר לפרקליטות מחוז ת"א, עו"ד דניאל בן טולילה בסמוך לשני בספטמבר החליטה קרוצקוב לרצוח את בנה. בשעה 19:30 מילאה הנאשמת גיגית במים והמתינה לשלב בו תהיה לבד עם בנה הקטן.

מכתב האישום עולה תיאור מזעזע של האם רוצחת את בנה ללא רחמים. "האם אחזה בראשו והטביעה אותו בכוח במימי הגיגית. מיכאל הקטן התנגד, אולם אמו אחוזת טרוף לא הרפתה מאחיזתה עד אשר המנוח חדל מלנוע ומת".

כשעה לאחר מכן, נטען באישום, התקשרה קרוצ'קוב באופן אנונימי למוקד 100, הודיעה כי הרגה את בנה ונתקה. על פי כתב האישום במעשיה גרמה האם בכוונה תחילה למותו של בנה הקטן.

סנגוריתה של האם, עו"ד אורית חיות ביקשה מבית המשפט לאשפז את קרוצ'קוב לצורך הסתכלות פסיכיאטרית. הבוקר נשאלה קרוצ'קוב בבית המשפט האם היא מתחרטת על המעשה, והיא הנהנה בראשה לחיוב.