אתמול שלח אותה בית המשפט לארבע שנות מאסר. גזר הדין גולל מסכת ארוכה של התעללות שעברו 12 ילדיה של האישה הזאת. בתקשורת היא כונתה "אמא טליבאן", וכבר שנה היא במעצר - אבל גם מאחורי הסורגים היא המשיכה בהתנהגות סגפנית מוזרה: עם עורכי דינה ועם ילדיה היא תקשרה בכתב, ובמכתביה סיפרה את אשר עובר עליה מאחורי סורג ובריח.

"כל יום אני אומרת תפילה לפני השינה, תודה רבה על הייסורים, ואומרת שהייסורים מתוקים מדבש. זה משאיר אותי בשמחה", היא כותבת באחד המכתבים. בית המשפט קבע כי היא סובלת מהפרעות נפשיות קשות, וגם ממכתביה קל לזהות זאת. "לקחתי על עצמי לכסות את עצמי כל היום, כבר חמש שנים בערך, חוץ מאכילה או שאר דברים שצריך לבשל, לאפות, לסדר - אז הייתי מרימה את הכיסוי רק מהפנים ומהידיים", היא כותבת במכתב אחר.

"לא אשב דקה יותר ממה שקבעו משמיים"

התנאים בכלא לא קלים לה, אך האישה הזאת הפכה אותם לקשים עוד יותר. "החלטתי שעד שאני לא עוזבת את בית הסוהר, אני לא יוצאת לשום מקום, כולל לשעת טיול - אף פעם", היא כותבת. אבל אפילו עם ילדיה, שהיו במשך שנים קורבנות להתעללות הקשה, מתכתבת האם. "אמא, דעי שעכשיו יורדות לי דמעות חמות על השולחן", כתבה לה בתה באחד המכתבים.

עדיין לא ברור מה תגובתה של האם לגזר הדין שניתן לה, אז לפניו היא עוד הספיקה לכתוב: "אני מאמינה באמונה שלמה שכל מה שיקבעו ויפסקו עליי, בסופו של דבר רק מה שמחליטים מהשמיים. זה מה שיקרה. גם אם יפסקו עליי 10 שנות מאסר - אני לא אשב דקה אחת יותר ממה שקבעו משמיים".

היא ממשיכה וכותבת: "אני לא מתייחסת לשופטת - היא ממש לא מעניינת אותי. את כל הפרוטוקול שלי זרקתי. אני רק רוצה להגיד לשופטת שהיא עשתה עיוות דין גמור".

כתבות נוספות בנושא:

4 שנות מאסר בפועל ל"אמא טליבאן"

"אמא טליבאן" הורשעה בהתעללות ותקיפת ילדיה"

הילדים יוצאים להגנת אמא טליבאן