בר רפאלי ולאונרדו דיקפריו
רפאלי ודיקפריו, ארכיון | צילום: רויטרס, חדשות

כחלק מקו ההגנה של הדוגמנית והמגישה בר רפאלי, היא טענה בחקירתה שמרכז חייה בין השנים 2008 ל-2012 כלל לא היה בישראל. לצורך הטיעון הזה, רפאלי גייסה עד מפתיע - בן זוגה באותן השנים - השחקן המפורסם לאונרדו דיקפריו.

כל העדכונים על הבחירות - הצטרפו לטלגרם של החדשות 

בתחילה הייתה מחשבה שהשחקן האמריקני המפורסם יעיד באמצעות שיחת ועידה שתתקיים בעזרת מצלמת רשת, אך בשל הפרסום שלו, הוחלט לוותר על ההליך. מי שכן יסייע בסופו של דבר לרפאלי יהיה דווקא אביו - ג'ורג'.

אביו של השחקן המפורסם כתב מכתב לרשויות המס בישראל בו פירט על הקשר ארוך השנים בין בנו לרפאלי. לטענתו הקשר היה קרוב מאוד וכן נרקם קשר חם בין שתי המשפחות. אם יוגש כתב אישום נגד רפאלי, המכתב הזה - יהיה ככל הנראה, אחת הראיות בתיק.

אתמול פורסם שכבר בימים הקרובים, בכפוף לשימוע, צפוי להיות מוגש כתב אישום חמור נגד רפאלי. הפרקליטות צפויה להאשים אותה בעבירות מס, אבל לא רק, אלא גם בעדות שקר ובהלבנת הון. לב התיק נגד היזמית הוא כי רפאלי העידה עדות שקר כשטענה ששהתה במשך רוב השנה בחו"ל. בה בשעה רשויות המס טוענים שרפאלי שיקרה והייתה פרק זמן משמעותי שחייב אותה להצהיר בפני רשויות המס.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

בנוסף על פי החשד רפאלי קיבלה מתנות רבות, גם מותגים, למשל ג'יפ יוקרתי במסגרת יחסי ציבור. כמו כן חשודה רפאלי כי קיבלה הנחות גדולות ולא דיווחה על כך לרשויות המס.