בעדותו בבית המשפט בשבוע שעבר, במשפט המתנהל נגדו שבו הוא מואשם בכמה מעשי רצח וגם בניסיון חיסול של זאב רוזנשטיין, טען ראש ארגון הפשע יצחק אברג'יל כי הוא כלל אינו אויב שלו ואף טען: "רוזנשטיין הוא חבר של אחי מאיר". אך בדיון אתמול (שלישי) שלף התובע בתיק, עורך הדין ניסים מרום, הקלטת שיחה בין מאיר אברג'יל לאשתו רינת שמציגים שונה אחרת לגמרי.

כל העדכונים על הבחירות - הצטרפו לטלגרם של החדשות  

אברג'יל בעדותו, לא הסתפק באמירות כלליות אלא העיד כי הוא חושב שפגש את רוזנשטיין בחתונת בנו של אחיו מאיר ורוזנשטיין אפילו נשק לו על המצח. אך דבריו של מאיר בהקלטה שהשמיע התובע לא ממש תואמים את גרסתו. "הוא (רוזנשטיין) המלשן הכי גדול במדינה", נשמע מאיר אומר לאשתו בהקלטה.

יום אחרי ניסיון החיסול של רוזנשטיין מאיר ורעייתו שוחחו. בהקלטה של אותה שיחה רינת אמרה למאיר: "יוסי שריד אומר זה בסדר גמור שהמשטרה נותנת הגנה לראשי העולם התחתון, אפילו דמם של עבריינים מועדים אינו הפקר". מאיר אמר: "בסדר יוסי שריד יודע שהוא מלשן, הוא אומר את זה. הלוואי והיו שומרים עליי כמו ששומרים עליו".

התובע מרום הדגיש כי ההקלטה הזו "לא ממש מאשרת יחסי קרבה בין רוזנשטיין לאברג'יל". עו"ד שמשון וייס פרקליטו של יצחק אברג'יל אמר בתגובה: "ההקלטה לא נוגעת ליצחק. הוא מספר בבימ"ש את מה שידוע לו באופן אישי ולא מתייחס למה שאחרים אומרים. לרבות אחיו שמדבר עם אשתו הוא לא מודע לשיחות, להאזנות סתר ושיחות שאחרים מדברים ביניהם".

 לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו