אילוסטרציה (צילום: חדשות 2)
אילוסטרציה | צילום: חדשות 2

פרקליטות מחוז דרום הגישה אתמול (רביעי) לבית המשפט המחוזי בבאר שבע כתב אישום נגד שני צעירים בני 18 מאשדוד בגין ניסיון ביצוע אונס בנסיבות מחמירות בדודה של אחד מהנאשמים. עורכי דינם של השניים מכחישים את מעורבותם באירוע ועומדים על חפותם.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק 

לפי המתואר בכתב האישום, המתלוננת, בת 51 ודודתו של אחד הנאשמים, הגיעה יחד עם השניים ביום שישי בשבוע שעבר לביקור בדירתו של בן זוגה לשעבר ובמהלך שהותם שם הנוכחים שתו אלכוהול. המתלוננת ביקשה מבן זוגה הקודם לחזור אליה אך הוא סירב וביקש מהנאשמים להוציאה מדירתו.

במהלך הירידה במעלית שוחחו הנאשמים על האפשרות לבעול את המתלוננת שלא בהסכמתה, ובסיום השיחה גמלו בליבם לעשות זאת. כשהגיעו לקומת הכניסה לבניין, גררו הנאשמים את המתלוננת מחוץ למעלית כשהם אוחזים בה בזרועותיה.

"אני דודה שלך, אל תעשה את זה"

לפי כתב האישום, המתלוננת ניסתה להתחמק מהנערים ואמרה להם כי אינה חשה בטוב וכי היא מעוניינת לעשן סיגריה. בתגובה הרפו ממנה השניים והיא התיישבה ליד הגדר שמול הכניסה לבניין. אלא שמיד אחר כך, הנאשמים גררו את המתלוננת בחוזקה לעבר חלקו הצדדי של הבניין בעוד המתלוננת מנסה לאחוז בגדר ולהימלט מאחיזתם.

בכל אותה עת המתלוננת זעקה "הצילו, הצילו" וצעקה את שמו של בן זוגה לשעבר בתקווה שישמע ויבוא לסייע לה. מיד אחר כך צעקה המתלוננת לאחיינה "אני דודה שלך, אל תעשה את זה", אך הנאשמים סירבו לחדול ממעשיהם.

בשלב זה רכנו הנאשמים מעל המתלוננת, הרימו את חולצתה כלפי מעלה, פתחו את סוגר חזייתה של המתלוננת ומיששו את חזה. בהמשך הפשילו השניים את מכנסיה ותחתוניה של המתלוננת עד לברכיה, ונגעו בישבנה בעוד היא נאבקת בהם ומנסה למנוע מהם לגעת בה.

היו אמורים להתגייס ליחידות מובחרות  

כתב האישום ממשיך לפרט את המעשים המיוחסים לשניים ומתאר כי הנאשמים ניסו לפשק את רגליה של המתלוננת אך זו שילבה את רגליה בחוזקה כך שנאשם 1 הצליח רק לנשק את בטן המתלוננת ולבצע בה מעשה מגונה.

לפי המתואר, אחרי דקות ארוכות של אימה וקריאות לעזרה מצד המתלוננת - הגיע למקום אדם שהיה בדירה עם בן זוגה לשעבר ושמע מתוך הבניין את זעקותיה. האדם הבחין בנאשמים ובמעשיהם וצעק עליהם שיחדלו ממעשיהם. משהבחינו בו השניים הם נמלטו מהמקום.

לאחר המקרה הגישה המתלוננת תלונה במשטרה וזו פתחה בחקירה והמילצה להעמיד את השניים לדין. כתב האישום כאמור מייחס להם עבירות חמורות של ניסיון לביצוע אונס בנסיבות מחמירות. השניים עמדו בפני גיוס ולפי מקורות היו אמורים להתגייס ליחידות מובחרות בצה"ל.

עו"ד לירן זילברמן
עו"ד לירן זילברמן | צילום:

עורך דינו של אחד הנאשמים, לירן זילברמן, אמר כי "מדובר באירוע שהתחיל כניסיון פיתוי מצד המתלוננת והמשיך בתלונה הזויה על ניסיון לאונס שלא קרה. מרשי הוא בן טובים, נער צעיר שעתיד היה להתגייס בקרוב, ובמקום זאת נאלץ להתמודד עם כתב אישום חמור ביותר. אני בטוח שלאחר שמיעת הראיות מרשי ינוקה מכל אשם".

גם פרקליטו של הנאשם השני, עו"ד זאב וישניא הכחיש את המיוחס למרשו: "מדובר בנער צעיר ונורמטיבי אשר נקלע לאירוע לא לו. מרשי עומד על חפותו והדברים יתבררו בבית המשפט".