איש שב"כ פלסטיני רצה לבצע פיגוע, אילוסטרציה (צילום: רויטרס, חדשות)
צילום: רויטרס, חדשות

בית המשפט העליון התיר היום (שני) לפרסום כי בכיר בהסתדרות הורשע בביצוע מעשים מגונים במשך מספר שנים בבתה בת ה-8 של בת זוגו. על הבכיר נגזרו 47 חודשי מאסר בפועל בבית המשפט המחוזי בתל אביב, אך בעקבות ערעור שהגיש הוחלט לעכב את ביצוע העונש עד למתן הכרעה.

כל העדכונים על הבחירות - הצטרפו לטלגרם של החדשות 

לפי כתב האישום, ציון אלגריסי (68), יו"ר האגף לאיגוד מקצועי במרחב תל אביב של ההסתדרות, ביצע את המעשים במשך תקופה ארוכה שנמשכה למעלה מארבע שנים, כשאמה של הילדה לא הייתה בדירת מגוריה או הייתה בחדר אחר. המעשים המיוחסים לאלגריסי הם הכנסת ידו מתחת לבגדיה, נגיעה בחלקי גופה השונים ובאיבריה המוצנעים. את המעשים ביצע בילדה מאז שהייתה בת 8-9 עד לגיל 14.

אלגריסי הורשע בביצוע מספר רב של מקרים בין השנים 2012-2013 ועד 2016. באחד המקרים, כשהילדה הייתה בת 8 או 9, השניים צפו יחד בטלוויזיה בסלון דירת בת הזוג. בשלב מסוים החל אלגריסי לעסות את כפות רגליה של הילדה, אז לפתע הכניס את ידו מתחת למכנסי הפיג'מה שלה ונגע בירכיה.

בהמשך, כשביקר בחדרה של הילדה, הוא התיישב על כיסא קטן, הכניס ידו מתחת לשמיכתה ולבגדיה ונגע באיבריה המוצנעים תוך שהוא מורה לה לא לספר על כך לאמה או לכל אחד אחר.

במקרה אחר, כשהילדה הייתה בת 11, אלגריסי לקח אותה לדירתו וכשהתיישבה על הספה פשט את בגדיה, נגע בה בכל גופה - ברגליה, בגבה, בחזה ובאיבריה המוצנעים - עד שהילדה ביקשה שיפסיק.

אירוע נוסף שבו הורשע אלגריסי התרחש שנה לאחר מכן, כשסייע לילדה להתכונן בחדרה למבחן בחשבון. הוא התיישב על מיטתה קרוב אליה ותוך כדי שהוא מסביר את החומר הנלמד הכניס את ידו מתחת לתחתוניה ונגע באיבריה המוצנעים. למרות בקשותיה של הילדה שיפסיק, אלגריסי המשיך לגעת בה עד שאמה של הילדה נכנסה לחדר.

"אין צורך להכביר מילים על חומרתה של הפגיעה המינית, הפולשת לגופו של הקורבן, פוצעת ומצלקת את נפשו, מבזה אותו ומחללת את כבודו ופוגעת באינטימיות ובאוטונומיה המקודשת של גופו", נכתב בהחלטת הרכב השופטים בראשות השופט רענן בן יוסף. "כל זאת וביתר שאת, כשהקורבן הוא קטין והפוגע הוא בן משפחה, במקרה זה בן זוג מבוגר של אמה ובעל סמכות בלתי מעורערת במסגרת המשפחתית שזכה לאמונה המוחלט של המתלוננת".

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו