כתב אישום בתקיפת הנערה האוטיסטית (צילום: רויטרס)
כתב אישום בתקיפת הנערה האוטיסטית | צילום: רויטרס

כתב אישום הוגש היום (חמישי) נגד אחד הנערים מבאר שבע שנעצרו לפני כשנה בחשד שקיימו יחסי מין עם נערה בת 15 הלוקה באוטיזם, תיעדו את הארוע והפיצו אותו בווטסאפ לחבריהם. כך פורסם לראשונה ב"החדשות Online".

 לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

כתב האישום הוגש נגד הנער שצילם והפיץ את התיעוד לחבריו בבית הספר. לגבי שאר הנערים המעורבים הפרקליטות עדיין מתלבטת ולא התקבלה החלטה. על פי גורמים המעורים בחקירה מדובר בתיק מורכב בו יש סתירות בעדויות ובשל מצבה של הנערה קשה להסתמך על עדותה בלבד, פרקליט מחוז דרום מעורב בעצמו בתיק הרגיש.

עו"ד בועז קניג (צילום: חדשות)
עו"ד בועז קניג | צילום: חדשות

הפרשה נחשפה ב"החדשות Online" לראשונה לפני כשנה, אז המשטרה עצרה 7 נערים בני 15-16 שעל פי החשד חלקם קיימו איתה יחסי מין והאחרים תיעדו את המעשה. חלקם אף ידעו על מצבה, אך שיתפו פעולה עם חבריהם.‎

האירוע התרחש לפני כחודש בדרום הארץ. קבוצת נערים אילצה נערה עם אוטיזם להגיע לביתו של אחד מהם, שם על פי החשד ביצעו בה לפחות שניים מהנערים מעשים מיניים ומעשי סדום בכוח ובניגוד לרצונה כשהאחרים מסתכלים עליהם.

 מעורך דינו של הנאשם בועז קניג נמסר בתגובה: ״תגובת הסנגור עו״ד בועז קניג - מרשי שיתף פעולה באופן מלא בחקירתו תוך שהוא הודף את טענות החוקרים אחת לאחת. מרשי מסר את גרסתו, וכיום הוא משוחרר ללא כל תנאי מגביל. את גרסתו במלואה נציג בבית המשפט בבוא היום וכולי תקווה שבית המשפט יקבל את הגרסה, כפי שנמסרה גם לצוות החקירה, ויזכה את מרשי מביצוע העבירה״. ‎