אונס בחצרים
תמלולי החקירה נחשפים | צילום:

האונס בבסיס חיל האוויר בחצרים: כתב אישום חמור הוגש בשבוע שעבר נגד חמישה חיילים המשרתים בבסיס בגין ביצוע שורת עבירות מין קשות בחיילת. לשניים מהם - ע' וטוראי דין טוויל - מייחס כתב האישום עבירות של אונס ומעשה סדום. לידי חדשות 2 Online הגיעו תמלילי החקירה של דין ושל ע' במצ"ח.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

על פי כתב האישום, טוויל סיפר לחבריו על כוונתו לקיים עמה יחסי מין עם החיילת המשרתת עמם בבסיס ואף קרא להם לצפות במתרחש דרך החלון. הוא נעל את הדלת, כיבה את האור ואנס את החיילת שנותרה קפואה, עד שבשלב מסוים החלה לבכות. לאחר מכן נכנס לחדר חייל נוסף, שעל פי כתב האישום ביצע בה מעשה סדום בחדר השירותים. חלק מהמעשים צילמו החיילים בטלפון הנייד, ולאחר מכן מחקו את הסרטון. לפני כשלושה שבועות שוחחה החיילת עם כתב חדשות 2 וגוללה בפניו את האירוע הקשה.

כך נשמעה גרסת הנאשמים בחדר החקירות:

חוקרת: האם היא ידעה שאתה מצלם אותה?

דין: לא.

חוקרת: האם לאחר מכן אמרת לה שיש בידיך צילום שלה?

דין: לא.

חוקרת: האם שומעים בכי בסרטון?

דין: אני באמת לא זוכר.

חוקרת: האם שומעים אותה מבקשת שיפסיק?

דין: לא נראה לי.

חוקרת: האם ע' המשיך נגד רצונה?

דין: זה לא היה נראה ככה.

חוקרת: מה זאת אומרת לא נראה ככה?

דין: כי בסוף היא בכתה אבל זה לא מתקשר. היא גם אמרה לי שהכל בסדר אז זה לא היה נראה ככה.

חוקרת: האם ידוע לך מה הם עשו בשירותים?

דין: אני צילמתי אז אני יודע שהם קיימו יחסי מין.

חוקרת: האם היא הסכימה לקיים איתך יחסי מין?

דין: כן.

חוקרת: כיצד הבנת זאת?

דין: כי שאלתי אותה והיא אמרה כן. אמרתי לה שאני גבר לפעם אחת ושאלתי אותה אם בטוח והיא אמרה כן והלכה למיטה.

חוקרת: תאר לי הפנים שלה במהלך האקט.

דין: חסרות הבעה. לפני שקראתי לבחור חיפשתי את התחתונים ואז אמרתי לה 'יש מצב שאת רוצה את ע' או את ב'?' ואז היא אמרה לא, ואז ואמרתי לה: 'נו כפרה עלייך, בשבילי', והיא אמרה טוב וקראתי להם.

חוקרת: תאר את הסיטואציה בסוף האקט עם י' כאשר היא בוכה.

דין: שמעתי אותה בוכה ואז באתי להיכנס לשירותים ובדיוק י' יצא. הוא אמר לי 'טפל טפל בפסיכית הזאת'. נכנסתי לשירותי,ם אמרתי לה 'מה קרה'? היא אמרה לי 'אני רוצה את הדברים שלי'. הלכתי להביא לא את הדברים. שאלתי אותה למה היא בוכה, היא אמרה שהכל בסדר. שטפתי לה את הפנים, נמרח לה האיפור.

היום הואשם טוראי דין טוויל גם באונס ובביצוע מעשה סדום בחיילת אחרת בבסיס, שהתלוננה נגדו לאחר שנודע לה על החשדות בנוגע לאונס הקבוצתי. מכתב האישום עולה כי טוויל ביצע את המעשים המיוחסים לו נגד אותה חיילת בחודש נובמבר 2014.

החיילים הנאשמים בבית המשפט
החיילים הנאשמים בבית המשפט | צילום: חדשות 2

"הבנתי שיש הסכמה"

גם החייל ע' מסר גרסה לפיה הבין שהמעשים נעשו בהסכמה. "אני נכנסתי קודם לחדר והיא נכנסה אחריי, בהסכמה", סיפר בחקירתו במצ"ח. "התיישבנו על המיטה, אני מנסה לנשק אותה והיא נענית בחיוב. היא הסכימה להתנשק. ברגע ששלחתי את היד לאזור הזרוע העליון היא לא הסכימה, היא אמרה 'לא'".

"שאלתי אותה אם היא רוצה לבוא לשירותים כי אני רוצה לדבר איתה בפרטיות והיא הסכימה", סיפר. "נעמדנו צמוד אחד לשני, לא חלילה שאני מצמיד אותה לקיר או כופה עליה מגע. ביקשתי שנלך לשירותים מכיוון שאני לא רוצה לקיים יחסי מין מול נוכחים בחדר.

"התקדמנו לשירותים כשהיא מכוסה בשמיכה. היא הייתה ניטרלית וזרמה עם הנשיקה. ברגע זה אני מוריד את התחתונים. שאלתי אותה אם זה בסדר והיא הנהנה עם הראש. היא לא הביעה התנגדות או בקשה להפסיק בשום שלב והבנתי שיש הסכמה לביצוע האקט. לאחר מכן ראיתי אותה בוכה ושאלתי אותה 'זה משהו בגללי?' היא ענתה 'לא' ואמרה שהיא רוצה ללכת לחדר לחשוב על זה".

"מרשי ממשיך לטעון כי קיים יחסי מין בהסכמה עם החיילת", אמר לחדשות 2 Online עו"ד שי רודה, פרקליטו של ע'. "לא היה לו צל של חשד שהיא לא מסכימה לקיים איתו יחסי מין. ישנם פערים תהומיים שלא ניתן להסביר בין גרסת החיילת כפי שמסרה במצ"ח לבין גרסתה כפי שסיפרה לחברותיה".

לפניות לכתב: MatanH@ch2news.tv