לקראת פתח משפטם הערב (שלישי) של חמשת החיילים מגדוד נצח יהודה שמואשמים בהתעללות בסייענים פלסטינים בבית הדין הצבאי ביפו, אל מחוץ למבנה הגיעו פעילי ימין - בהם אלאור אזריה, אביו שרלי, אריאל זילבר ורן כרמי בוזגלו - שבאו להפגין תמיכה בחמישה. אזריה, שהורשע בהריגת מחבל פלסטיני מנוטרל, קרא לחמישה "ללכת עם האמת שלהם עד הסוף ושיהיו חזקים", ואילו זילבר התראיין למהדורה ראשונה, קרא "לרדוף את הפצ"ר" - ופוצץ בזעם את הריאיון בשידור. כך זה נראה.

כל העדכונים על הבחירות - הצטרפו לטלגרם של החדשות

"שיהיו חזקים", אמר אלאור אזריה. "שילכו עם האמת שלהם עד הסוף, שלא יפחדו, מה שהיה שם רק הם יודעים. אף אחד לא ישפוט אותם, אף אחד לא היה בנעליים שלהם, שיילכו עם האמת שלהם עד הסוף ושיהיה חזקים. כל עם ישראל הגדול והיקר מאחוריהם‎".

זילבר האשים את הפרקליטות הצבאית בהתנכלות לחיילים וקרא לגרש את הפרקליט הצבאי הראשי. "אני לא נוהג להתראיין בטלוויזיה, חשוב לי לבוא ולתמוך בנצח יהודה שהפצ"ר פשוט מתנכל להם", אמר. "הפצ"ר הזה, צריך לזרוק אותו לכל הרוחות, זה לא להאמין הדברים שהוא עושה להם. אנחנו באים לחזק את החיילים והמשפחות ואנחנו נרדוף ונרדוף ונרדוף את הפצ"ר עד שישתנה משהו, עד שיגרשו אותו מפה".

הזמר אף טען שלא נפל רבב בהתנהלותם של חמשת החיילים, ואמר "לתת להם קצת מכות זה לא פשע". לדבריו, "הבעיה היא ששלחו אותם למבצע שהם לא היו צריכים להיות שם. וחוץ מזה, זה דבר שצריך להתנהל בתוך הצבא ולא באזיקים ובמשפט כזה. לכבול חיילים באזיקים זה פשע".

"לתת להם קצת מכות זה לא פשע", הוסיף זילבר. "אל תהיו צדיקים יותר ממה שצריך ככה אמרו לשאול המלך. אתם שקרנים ואתם משרתים את אלו שרוצים לפרק את צבא ההגנה לישראל". כשנשאל אם אזריה עצמו טעה  הוא השיב: "מה זה השפה הזו, מה זה החייל היורה? החייל אלאור אזריה הוא גיבור ואתם עשיתם ממנו פושע. תתביישו לכם. כל הפצ"ר והמפקדים של אלאור זו פשוט בושה. תפסיק להיות תמים, אל תיתמם. זה לא כל חייל זה הצורה של השמאלנים שמדברים ככה זה לא כל חייל.  זה שקר והמשפט שעשו לו זה שקר גדול וזה מקבלי שוחד שעלו בדרגה. אתם תקבלו דין על זה עוד".