בשבוע שעבר הוגש כתב אישום נגד אוראל זוית, בגין רצח יורי פודובני ז"ל, ניסיון לרצח, עבירות נשק ושיבוש מהלכי חקירה. כעת מתפרסם תיעוד הרצח, אותו צירפה המשטרה לתיק המשפטי, וממנו עולה בבירור: הרקע לרצח הוא ריב על חנייה.

כל העדכונים על הבחירות - הצטרפו לטלגרם של החדשות

בתיעוד, שנאסף מעשרות מצלמות אבטחה, ניתן לראות שזוית ואביו התווכחו עם צעיר שעבד בעסק סמוך וחנה במקום החניה שלהם. במהלך הוויכוח צולם זוית כשהוא מכה את הצעיר באגרופיו ובתגובה הצעיר בורח מהזירה. בתיעוד רואים את הצעיר חוזר, אך הפעם מלווה בחבריו לעבודה ובמעסיק שלו, יורי פודובני ז"ל. במקום פורצת קטטה רבת משתתפים ובתיעוד נראה זוית שולף ממכנסיו אקח גנוב ויורה באוויר. בתגובה שולף הצעיר סכין יפנית.

לאחר שליפת הסכין נראה כי זוית החזיר את האקדח למכנסיו ושלף גם הוא סכין. העימות נמשך ובשלב מסוים זוית הוציא שוב את האקדח וירה למוות בפודובני ובצעיר שעמו החלה הקטטה. הכדור פגע בפודובני באופן קטלני, אך גם אחרי התמוטטותו זוית מצולם כשהוא ממשיך לבעוט בו. הצעיר ניצל מפגיעה והירי לעברו פגע במכונית סמוכה.

מצלמות האבטחה גם תיעדו את מסלול הבריחה, את הנקודה בה הסתיר זוית את הסכין ואת האקדח, ואת פח הזבל אליו זרק את הקפוצ'ון שלבש. עו"ד אלון דוידוב, פרקליטו של זוית, אמר על התיעוד: "לאחר הריב על החניה, מגיעה קבוצת חיסול חשבונות. קבוצת נקמה כשהראשי שבהן מחזיק סכין פתוחה ובכוונתו לפגוע בלקוח, באביו ובאחיו הקטן".

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו