אישה שקיבלה התראה למכשיר הנייד כי פורצים לביתה בשרון, מיהרה להזעיק למקום את רכז הביטחון של היישוב. מצלמות האבטחה תיעדו את הרגע הדרמטי שבו הוא נכנס לחצר, מפתיע את הפורצים - ומשתלט על אחד מהם. הפורץ השני שברח נתפס כעבור כמה ימים, והשבוע הוגש נגדם השניים כתב אישום בגין התפרצות לדירת מגורים ועבירות נוספות.

כל העדכונים על הבחירות - הצטרפו לטלגרם של החדשות

לפני כעשרה ימים הגיעו שני הנאשמים הפלסטינים לבית פרטי ברחוב האילנות ביישוב צופית, שליד כפר סבא. מצלמות האבטחה תיעדו אותם פורצים פנימה, ובאותו רגע נשלחה התראה לבעלת הבית שהייתה במקום אחר וראתה את המתרחש בזמן אמת באמצעות אפליקציה. האישה הבחינה כי החשודים מסתובבים בחצר והתקשרה לבעלה, שדיווח מיד לרכז הביטחון של היישוב.

רכז הביטחון הגיע למקום ובסרטון ניתן לראות כיצד הוא מזנק לעבר אחד הפורצים, מפיל אותו לקרקע ומשתלט עליו. החשוד השני הצליח להימלט אך נעצר שלושה ימים לאחר מכן, כשניסה לעבור במחסום חזרה לשטחים.

השבוע הוגש כתב אישום נגד השניים, תושב רפיח בן 50 ותושב קלקיליה בן 26, על עבירות של התפרצות לדירת מגורים, כניסה לישראל שלא כחוק, החזקת מכשירי פריצה, היזק לרכוש במזיד, הסגת גבול פלילית ועוד. במקביל הוגשה נגד השניים גם בקשת מעצר עד לתום ההליכים המשפטיים נגדם.

 לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו