תהילה נגר ז"ל והנאשם בהריגה (צילום: החדשות)
תהילה נגר והנאשם | צילום: החדשות

הצדדים הגיעו להסדר טיעון, האישום הופחת להריגה: ראא'ד רושרוש ממע'אר בן ה-28 שהואשם ברצח בת זוגו תהילה נגר לפני שנתיים סמוך למגדל, הורשע היום (חמישי) בהריגתה בלבד וירצה עונש מאסר של עד 20 שנה. את המגעים להסדר הטיעון הובילו פרקליטיו של רושרוש שאדי סרוג'י, תמי אולמן ושמוליק ברזני, שטענו כי תקלות בחקירת המשטרה הובילו לעצירת המשפט למשך זמן. אביה של נגר אמר לשופטים בדיון: "רק תזכרו שהרוצח נמצא כאן והוא לא במקומות אחרים".

כל העדכונים על הבחירות - הצטרפו לטלגרם של החדשות

המקרה המזעזע נחשף בתחילת 2017, כאשר גופתה של נגר התגלתה סמוך למושבה מגדל ועליה סימני אלימות קשים לאחר שהוכתה למוות. בהמשך התברר שרושרוש ונגר היו בקשר רומנטי במשך שנה וחצי ובמהלכו הוא היכה אותה והתעלל בה.

רושרוש לאחר שנעצר (צילום: חדשות)
רושרוש לאחר שנעצר | צילום: חדשות

כשבועיים לפני הרצח התלוננו בני המשפחה במשטרה על האלימות שלו כלפיה, והמשטרה חקרה את התלונה ואף עצרה את רושרוש למשך חמישה ימים. ואולם, מאחר שסירבה להתלונן נגדו התיק נסגר מחוסר ראיות. רושרוש אמנם הורחק מנגר למשך שבועיים, אך בתום התקופה הזו הוא החליט לנקום בה על "הבגידה" בו לכאורה.

רושרוש התקשר לנגר ממספר טלפון חדש ואמר לה כי הוא השתנה, אוהב אותה ומעוניין להחזיר את היחסים למצב נורמטיבי. היא נענתה, והוא אסף אותה מהקיבוץ לבילוי משותף בבית קפה בטבריה. סביב חצות, בדרך חזרה לגינוסר, רושרוש סטה עם רכבו לשול הכביש והשניים יצאו מהרכב. הוא תקף את נגר באלימות, רוצץ את גולגולתה עם אבן שפה גדולה - ועזב את המקום.

תהילה נגר (צילום: חדשות)
תהילה נגר | צילום: חדשות

גופתה של נגר נמצאה בשעות הבוקר שלמחרת, לאחר שפועלים עברו במקום והבחינו ברגליה. אמה ואחותה של נגר הגיעו למקום וזיהו אותה באופן מיידי, והן שסיפרו למשטרה על אודות רושרוש.

עו"ד תמי אולמן ושאדי סרוגי (צילום: החדשות)
עורכי הדין תמי אולמן ושאדי סרוג'י | צילום: החדשות

בחקירה הראשונית התעקש רושרוש כי השניים התפצלו לאחר פגישתם בטבריה, וסירב להרחיב מעבר לכך במשך כחודש. רק בהמשך הפליל את עצמו. "רושרוש ראה בתהילה חפץ ששייך לו ורק לו. מדרך ההתנהגות שלו למדנו שהוא בחור מאוד אובססיבי - לא ממקום של אהבה, אלא מרצון לספק את רצונותיו המיניים", הסביר רפ"ק עופר אוסטה, ראש מחלק רצח בימ"ר צפון. "תהילה חששה להיפגש איתו בגלל מעקב המשפחה, ולכן כשהשניים נפשו הם הלכו לרכוש יחד כרטיס סים, כדי שיוכלו לדבר ביניהם באופן חופשי".