רפי רפאלי (צילום: חדשות 2)
רפי רפאלי | צילום: חדשות 2

אביה של הדוגמנית בר רפאלי, רפי רפאלי, הורשע היום (ראשון) באיומים במסגרת תקרית בהוד השרון לפני כשנתיים. בית משפט השלום בכפר סבא החליט להרשיע את רפאלי באיומים על יואב רוזן, ששימש אז כסגן ראש העיר הוד השרון. רוזן שוחח עם החדשות ורמז כי הפרשה לא הסתיימה: "השופט שהרשיע אותו יודע מה הוא עשה במהלך התקופה. יהיה גם שלב ב'".

כל העדכונים על הבחירות - הצטרפו לטלגרם של החדשות

על פי כתב האישום רפאלי צפר למתלונן בחוזקה עוד לפני שזה פנה בזמן שעמד ברמזור אדום. "בהמשך נסע המתלונן באיטיות שלא הניחה את דעתו של הנאשם, ובהמשך אף ניסה הנאשם לעקוף את המתלונן ברכבו מצד ימין. כאשר החל המתלונן לחנות את רכבו, עקף אותו הנאשם, עצר את רכבו ליד רכבו של המתלונן, ואיים עליו בפגיעה בגופו באומרו 'זונה, הבת שלך, זונה', ובהמשך 'אני אחסל אותך', והכל בכוונה להפחידו או להקניטו", כך על פי כתב האישום.

בשיחה עם החדשות רמז רוזן כי זה לא סוף הפרשה. "מרגע מקרה האלימות שהפעיל נגדי מר רפי רפאלי הבנתי שאני צריך לשאת באחריות הציבורית במיגור תופעות של האלימות בכביש ותופעות אחרות שמשפחת רפאלי מעורבת בהם והחלטתי לוותר על הצד האישי הפרטי ולשאת באחריות הציבורית כסגן ראש עיר וניגשתי להתלונן במשטרה", אמר רוזן.

רפי רפאלי (צילום: חדשות 2)
צילום: חדשות 2

"כל ניסיונות ההכחשה של מר רפאלי הופרכו מהרגע הראשון. טענתי שאני סומך ובטוח בעבודת המשטרה ושלטונות החוק ולכן מרגע שהאמת יצאה לאור אני מאוד שמח. לא לאידו של אדם אלא עצם העובדה שסייעתי בהפחתת האלימות בכבישים", המשיך סגן ראש העיר ואמר כי הוא שמח שהתיק הזה הסתיים. "אני שמח ציבורית, אישית אני לא שמח שהוא עמד נגדי עם הרבה מאוד כסף בבחירות".

כשנשאל האם במהלך המשפט חשש מרפאלי, ענה: "בוודאי, זה איש שלא יודע מה הוא עושה עם עצמו". עוד אמר רוזן בתשובה לשאלה אם רפאלי יצר איתו קשר במהלך המשפט או איים עליו: "זה התיק הבא שיהיה בינינו. השופט שהרשיע אותו יודע בדיוק מה הוא עשה במהלך התקופה. יהיה גם שלב ב'".

עוד ביוני 2017 הגישה המשטרה את כתב האישום נגד רפאלי בגין איומים על סגן ראש העיר על התקרית שאירעה בחודש אוגוסט 2016. רפאלי הכחיש את המיוחס לו באמצעות עורך דינו שרון נהרי, וטען כי בזמן התקרית היה בביתו עם צוות טלוויזיה. עוד טען רפאלי כי רכב המרצדס שתועד במצלמות אינו שייך לו.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו