משה איבגי, ארכיון
משה איבגי, ארכיון | צילום: החדשות

אחת המתלוננות נגד משה איבגי, שהייתה אמורה להעיד בבית המשפט נגד השחקן המפורסם, שלחה מכתב להנהלת בתי המשפט שבו טענה: "ברשלנותכם, חשפתם אותי בפני משפחתי שלא ידעה על מעורבותי בפרשה". הנהלת בתי המשפט בתגובה: "הטענה לא ברורה".

כל העדכונים על הבחירות - הצטרפו לטלגרם של החדשות

האישה טענה שבית המשפט הזמין אותה לדיון בעניינו של איבגי, הם שלחו מכתב שכותרתו: "מדינת ישראל נגד משה איבגי", כששמה רשום בסמוך כמי שמזומנת להעיד. לטענתה, הוריה לא ידעו על מעורבותה בפרשה והמכתב הלא דיסקרטי - חשף אותה בפני משפחתה.

עו
עו"ד דנה פוגץ | צילום: חדשות

בתשובה לטענות שהופנו על ידי האישה ועורכות דינה, ד"ר דנה פוגץ ועו"ד ענבר קידר-ברוך, ענו בהנהלת בתי המשפט כי המכתב נשלח אל העדה בדואר רשום. "מצילום המעטפה שהועלה לפוסט בפייסבוק ניתן לראות את שרידי החותמת המוטבעת על אישור המסירה של הדואר הרשום ומשכך, לא ברורה הטענה כי המכתב נשלח בדואר רגיל", נכתב בתשובה.

אתמול פורסם לראשונה שהפרקליטות נאלצה לחזור בה מהאישום החמור ביותר נגד איבגי, שייחס לו מעשה מגונה באישה שעבדה איתו. על פי כתב האישום, המתלוננת טענה שאיבגי הפתיע אותה, תקף אותה מאחור והכניס לה יד לחולצה.

עו
עו"ד ענבר קידר-ברוך | צילום: חדשות

המתלוננת סירבה להתייצב בבית המשפט, חרף הפצרות הפרקליטות, ולכן הפרקליטות נאלצה לחזור בה מהאישום ואיבגי בוודאי יזוכה ממנו. עם זאת, התיק בעניינו של איבגי עדיין נמשך: יש נגדו עוד שלושה אישומים על עבירות מין, גם אם ברף יותר נמוך - מדובר גם במעשים מגונים וגם בהטרדה מינית כלפי שלוש נשים.

משפטו של השחקן משה איבגי החל בחודש יוני האחרון בבית המשפט בחיפה. הדיון מתנהל בדלתיים סגורות בשל שמירה על צנעת הפרט של המתלוננות בתיק. כחודש לפני הגישה הפרקליטות כתב אישום לפיו השחקן ביצע מעשים מגונים בשלוש נשים שעבדו עימו.