אילון שלו אמסלם ז
אלי בר זכאי והנער הנדרס אילון שלו אמסלם | צילום: חדשות

חברו של אלי בר זכאי, הנהג שדרס למוות את אילון שלו אמסלם בן ה-13 בצפון תל אביב בחודש יולי האחרון, מואשם בשיבוש מהלכי משפט. לפי כתב האישום, החבר, הלל דוד דייויס, שוחח עם בר זכאי בטלפון מיד לאחר התאונה והציע לו לטשטש את סימני האלכוהול שבגופו בעזרת מים, סיגריות וממתקים.

כל העדכונים על הבחירות - הצטרפו לטלגרם של החדשות

עוד עולה מכתב האישום כי הנאשם המליץ לבר זכאי לעזוב את המקום ולמחוק את הקלטות השיחות ביניהם על מנת למנוע ולהכשיל את החקירה הפלילית. השניים שוחחו בטלפון מספר פעמים, ובר זכאי עדכן את חברו מזירת האירוע שנפצעו שני אנשים ואחד מהם גוסס.

כתב האישום הנוכחי מגיע לאחר שבאוגוסט האחרון בר זכאי הואשם בעבירות של הריגה, חבלה חמורה, נהיגה בשכרות, חריגה מהמהירות הסבירה, הדחה בחקירה, שיבוש הליכי משפט וניסיון להשמדת ראיה במסגרת הפרשה.

לפי כתב האישום שהוגש נגד בר זכאי, הוא נסע בתחילת הערב לבילוי שכלל שתיית אלכוהול אצל חבר בפתח תקווה, בו שתה לפחות כוס וחצי של וודקה. לאחר מכן יצא לפגוש חבר נוסף, איתו קבע להיפגש במועדון בתל אביב. בדרכו למועדון עלה עם רכבו על המדרכה סמוך לנמל ודרס שני קטינים, ביניהם אילון שלו אמסלם ז"ל. עוד נטען בכתב האישום כי לאחר התאונה בר זכאי ביקש לשתות הרבה מים כדי להסוות את שכרותו.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו