התקיפה בצימר: כתב אישום הוגש היום (שלישי) אל בית המשפט השלום בקריית שמונה נגד השניים שתועדו מרביצים לבעל הצימר בצפת - כי נגמרו להם המים החמים. השניים מואשמים בתקיפה הגורמת לחבלה של ממש בנסיבות מחמירות ובאיומים.

כל העדכונים על הבחירות - הצטרפו לטלגרם של החדשות

בנוסף להגשת כתב האישום, הוארך מעצרם עד ליום חמישי, אז יוחלט אם הם ייעצרו עד תום ההליכים או יישלחו לחלופת מעצר.‎ בכתב האישום נכתב כיצד פנה אחד הנאשמים אל בעל הצימר לאחר שזה הגיע אל המקום בעקבות קריאתם: "אנשים פה חמים אחושרמוטה, זה אשדודים פה זה לא מתל אביב. ישברו לך את כל המקום".

"אנחנו שמחים כי המשטרה אכן ממצה את הדין עם התוקפים", מסרו בתגובה עו"ד אדם ז'ורנו וקרין לגטיוי שמייצגים את בעל הצימר. "רק בדרך זו ניתן יהיה לרסן את תופעת האלימות הגואה בקרבנו‎".

"מה עשיתי להם?"

התקיפה ארעה ביום חמישי האחרון בצימר "וילה לה פרלה" בשכונת נוף כנרת בצפת. שני הנאשמים דרשו מבעל הצימר שיגיע באופן מיידי למקום כיוון שנגמרו להם המים החמים במקלחת. תוך דקות הוא אכן הגיע לטפל בבעיה, אך למרות זאת הם תקפו אותו באלימות.

"אמרתי לבחור שעובד איתי שיקרא לו שיראה שעובד, שיראה שהלהבה פה עובדת, שאני לא עובד עליו", שחזר יקי אבוטבול, שעובד בצימר "וילה לה פרלה". הוא הוסיף: "ואז, תוך כדי שהוא בא הוא כבר מושך אותי, אומר לי, 'מה זה? אין החזר כספי?', נותן לי בוקסים לפנים".

תיעוד ממצלמת האבטחה במקום מראה שגם כשאבוטבול כבר היה מוטל על הרצפה, הוא ספג מהשניים בעיטות ואגרופים. אז הגיע אדם נוסף עם מקל סנוקר והניף אותו, ונבלם על ידי אחת הנשים שנכחה במקום. "הרגשתי כאילו רצחתי אנשים, מה עשיתי להם?", סיכם אבוטבול את הטראומה שעבר. למחרת היום הוא הגיש תלונה למשטרת צפת, שעכבה בתורה שלושה חשודים לחקירה.