זה אמור היה להיות מפגש לצורך סולחה שהידרדר מהר מאוד לקטטה המונית והריגה. לפני כחודש ביקש אסיר בשם אורחן זרביאלוב, שכלוא על עבירות שוד בכלא באר שבע, מחבריו להיפגש עם תושב שדרות איתו הוא מסוכסך כדי להסדיר את המחלוקת ביניהם. הפגישה הפכה לוויכוח סוער ולתגרה אלימה במיוחד. מיכאל טנסקי וחברי כנופייתו תקפו את מישה גזאייב בסכינים, אלות ושוקר, עד שהתמוטט ומת כעבור זמן קצר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

"לשני הלקוחות שאני מייצג, שביניהם נאשם מספר אחת, שהוא זה שטוענים שהוא המבצע העיקרי ודקר, מכחישים לחלוטין מעורבות באירוע, מכחישים בכלל שנכחו במקום", אמר עו"ד עידו פורת. "עד המדינה מסוכסך איתם. כנראה לעד המדינה יש אינטרסים אחרים מתיק אחר, שבגינם הוא החליט להפליל ולספר סיפורים למדינה".

בעקבות התמונות שתועדו במצלמות האבטחה, פתחה המשטרה בחקירה ועצרה חמישה חשודים במעורבות באירוע. אחד מהם הפך לעד מדינה שהפליל את חבריו.

"הוגש כתב אישום על הריגה, כשלפי מה שאנחנו מבינים, חומר הראיות די רעוע", אמר עו"ד נס בן נתן, פרקליטו של אחד החשודים. עו"ד אורי בן נתן הוסיף: "לבטח כשקוראים את כתב האישום, מבינים שזה לא מעשה שתוכנן. אף אחד לא בא לשם במטרה להרוג או לרצוח".

נגד ארבעה מהמעורבים באירוע הוגשו כתבי אישום על עבירות הריגה ותקיפה. המשטרה מחפשת אחר שני חשודים נוספים שנמלטו ולא נתפסו, אחד מהם זוכה מעבירה של תכנון רצח כפול. כעת מקווים במשטרה שבמקרה הזה הדין ימוצה עם האחראים.