הזמר המפורסם המעורב בפרשה
"המוזיקה תנצח הכול". הזמר הלילה בהופעה | צילום: מור לוי

אחד הזמרים, שנחשד יחד עם זמר נוסף בקיום יחסי מין בהסכמה עם קטינה וחברותיה, התייחס אמש (ה') לפרשה במהלך הופעה בה השתתף, ואמר ״היה לי יום קשה, אני מקווה שבתוך כמה ימים הפרטים יתבררו. המוזיקה מנצחת הכול״. בהמשך ההופעה אף התבדח הזמר עם צעירה שנכחה בקהל ושרצתה להצטלם עמו, ושאל אותה בת כמה היא.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

הפרשה התפרסמה שלשום (ג'), אז נודע כי בידי משטרת ישראל מידע על יחסי המין לכאורה בין הזמר, יחד עם זמר נוסף, לבין הנערה. על פי החשד גם חברותיה של הנערה קיימו יחסי מין עם שני הזמרים, ואחד מהם אף עישן עימן סמים קלים.

במשטרה ממשיכים לבדוק את הפרשה. גורם במשטרה מסר כי הם מבקשים לבדוק כי המידע אכן אמין ולכן רוצים לנקוט משנה זהירות. עוד צוין, כי בדיקת המקרה נמשכת מזה מספר שבועות.

יממה לאחר הפרסום במהדורה המרכזית, נראה כי פרשת הזמרים שקיימו על פי החשד יחסי מין עם קטינות - הולכת ומסתעפת: מי שלכאורה מעורב אף הוא בפרשה הזו, הוא ע' - איש יחסי ציבור שעל פי החשד הכיר בין האמנים לנערות. בריאיון לחדשות 2 הוא דוחה מכל וכל את הטענות המיוחסות לו, וטוען כי "לא היה ולא נברא". בדבריו, התעקש כי גורם אלמוני "מנסה לחסל את הקריירות" של המעורבים.

היחצ"ן: "נעשה עוול להרבה אנשים"

"אני לא הבאתי מעולם שום קטינות לשום זמרים. הם חברים שלי ברמה האישית. זו פרשה שתתפוצץ. נעשה עוול להרבה אנשים", הוא אומר. מאז שהפרשה נחשפה, הטלפון של ע' לא מפסיק לצלצל. "קנאה ושנאה מביאות מחלות. יש לנו הרבה קנאים בעולם הזה. השמועה התפשטה בכל הארץ כמו אש בשדה קוצים. כל התקשורת התנפלה. זו סתם שמועה. מדובר באנשים קנאים שרוצים לאחל לי רע"

במשטרה מתייחסים במלוא הרצינות לתיק הזה אבל ע' בטוח בחפותו ובחפות הזמרים. לדבריו, מנסים לתפור לו ולאמנים תיק. "שני הזמרים מעולם לא התעסקו בדברים האלה. הם אנשים ברמה. הם אנשים שיש להם הכל בחיים ולא משעמם להם כדי שיתעסקו בשטויות".

הזמר מגיב להאשמה: "רצח אופי"

על מרבית פרטי הפרשה הוטל צו איסור פרסום, הכולל גם את שמם של המעורבים במקרה. בינתיים הרשת גועשת ורבים עסוקים בהשערות השונות - מי הם אותם זמרים המעורבים בפרשה.

הזמר התבדח עם הקהל
הזמר התבדח עם הקהל | צילום: מור לוי

שלשום, שעות ספורות לאחר הפרסום אודות הבדיקה שמנהלת המשטרה, הגיב אחד הזמרים ששמו נקשר בפרשה להאשמות והכחיש אותן מכל וכל. "אני רואה את רצח האופי שעושים לי", כתב למעריציו. "הכול בסדר אצלי ברוך השם. אני עובד, מופיע ומבלה ומכין לכם מופע חורף שכולכם תוכלו ליהנות. אוהב את כולכם ובעזרת השם נתראה רק בשמחות ובהופעות".

מעריציו הרבים של הזמר מיהרו לגבות אותו ברשתות החברתיות. "אף פעם לא תצעד לבד, אנחנו אוהבים אותך", כתבה לו אחת ממעריצותיו. "אני לא מאמינה לדברים שכותבים עליך, יש לך את התמיכה המלאה שלי, אל תיתן שיהרסו לך את החיים", כתבה תומכת נוספת.

זמרים חשודים ביחסים אסורים עם קטינות - הסיקור המלא:

היחצ"ן ששמו נקשר בפרשת הזמרים: "יש הרבה קנאה, נעשה עוול"

הזמרים לא לבד: מעורבים נוספים בפרשה

הזמר המפורסם מגיב להאשמה: "רצח אופי"

חשד: שני זמרים שכבו עם בת 15