בהמשך ל"פרשת נערת הפיתוי" שנחשפה בעולם החרדי, מדברת נערת הפיתוי תום דרום לראשונה מול מצלמות הטלוויזיה.

דרום סיפרה כי החוקר הפרטי בועז נחמיה גייס אותה למשימה, תוך שהוא מספר לה שתפקידה הוא לחשוף שחיתויות והטרדות מיניות שמבצע לכאורה זילברשלג בבית החולים ביקור חולים ובעמותה שמגייסת כספים למען בית החולים.

"במהלך המשימה הגענו למצב שעלינו לחדר במלון", תיארה דרום, "שלא חשבתי שמותקנות בו מצלמות והכל מתועד. בועז הנחה אותי מה לעשות ועשיתי בדיוק מה שהוא אמר לי". נערת הפיתוי אמרה כי היא הייתה מופתעת מהעובדה שחרדי עולה איתה לחדר במלון, "אבל לא הרגשתי שאני מפילה אותו כי זו הייתה בחירה שלו", אמרה.

"זה רק נראה אינטימי"

נערת הפיתוי תיארה בהמשך את הסיטואציה שניסתה והצליחה ליצור. "ביקשו ממני שזה ייראה אינטימי אבל לא מעבר לזה". דרום הוסיפה כי "לא הייתה פעולה אחת מעבר לזה - לא היה מגע אינטימי ודודי הבין מהפעילות שהייתה שם שזה לא הולך להגיע לשם, ולא ניסה לגרור את זה לשם. זה גם סוכם עם החוקר".

בסיום דבריה, התנצלה נערת הפיתוי על המצב שנוצר. "לא התקשרתי לדודי להתנצל בפניו, ולא ידעתי שזה משהו פלילי. לא הייתה לי זכות לשחק בחיים של אנשים ולבדוק אם הוא מושחת או לא, לא הייתי צריכה לעשות את זה. אשתו של זילברשלג, רבקה, הוסיפה כי "זה לא אנושי להפיל אנשים, ולא משנה לאיזה מגזר אתה שייך".

רוצים לקבל עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק