ארוחת ערב
החשד: בילוי ליל שבת הסתיים באונס. אילוסטרציה | צילום: AP

חשד לאונס אכזרי באשדוד: אישה כבת 35 התלוננה כי לאחר שהזמינה זוג חברים אליה הביתה לבילוי משותף בליל שישי, אנס אותה אחד מבני הזוג. על פי החשד, הבעל ניצל את העובדה שאשתו נרדמה לאחר שהשלושה שתו כמויות גדולות של משקאות חריפים - וביצע באישה האחרת את זממו.

האישה הגיעה עוד באותו לילה לתחנת המשטרה באשדוד והתלוננה על מעשה האונס שעברה לכאורה, אך בשל רמת האלכוהול הגבוהה בדמה התקשו החוקרים לגבות ממנה עדות. גם לאחר שהחשוד במעשה נעצר על ידי השוטרים, התקשו החוקרים לגבות ממנו עדות, מכיוון שגם הוא היה שרוי בגילופין. רק לאחר שהשניים התאוששו, גבו מהם החוקרים עדות.

גורמים במשטרת אשדוד מסרו בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט כי נסיבות המקרה בהחלט מעלות תהיות, מכיוון שהשניים היו שיכורים ולכן יהיה קשה לבדוק מה התרחש בדירה. עם זאת, מדגישים כי טענת האונס נבדקת ברצינות. החשוד הכחיש בחקירתו כל קשר לנעשה, אך בית משפט השלום באשדוד קיבל את בקשת המשטרה להאריך את מעצרו בחמישה ימים. חקירת האירוע נמשכת.

פתח תקווה: אם נאנסה כשתינוקה לצדה

לפני כשבועיים נחשף סיפור אונס דומה בפתח תקווה, לאחר שבמהלך הלילה הזעיקו שכנים את המשטרה בגלל זעקות שפרצו מאחת הדירות בבניין. כאשר הגיעו למקום, הם מצאו במקום אישה ממררת בבכי שסיפרה להם כי חבריה של בעלה שהיו בדירתה אנסו אותה כאשר בעלה ישן בסלון והיא ישנה עם תינוקה במיטתה. הבעל ישב לידה וניסה להרגיעה ועל הספה ישב צעיר, בן 29, נינוח ולא מתקשר.

מחקירת האירוע עולה כי בעלה של האישה, חברו ואדם נוסף שתו הלילה לשוכרה בדירת המשפחה. בשלב מסוים נרדם הבעל על הספה בסלון, ואחד מחבריו, כך על פי החשד, נכנס לחדר השינה שם ישנה האישה עם תינוקה ואנס אותה באכזריות. החשוד באונס נמלט מהמקום והמשטרה הצליחה בסופו של דבר להתחקות אחריו בעזרת איכון מכשיר הטלפון הנייד שלו.