הציעה את בנה למכירה. אילוסטרציה (צילום: AP)
האם נאנסה לצד תינוקה הישן. צילום ארכיון | צילום: AP

אונס מחריד בפתח תקווה: המשטרה חושדת כי אישה נאנסה על ידי חבר של בעלה, כשתינוקה בן השנתיים וחצי ישן לצדה במיטה, ובעלה ישן בסלון.

במשטרת פתח תקווה התקבלו הלילה מספר דיווחים על זעקות רמות שנשמעו מתוך דירה בעיר. בעקבות ריבוי הדיווחים הבינו במשטרה כי מדובר באירוע חמור והזניקו למקום ארבע ניידות משטרה.

כאשר הגיעו השוטרים לדירה, הם מצאו במקום אישה בוכיה ומבוהלת שסיפרה להם כי חבריה של בעלה שהיו בדירתה אנסו אותה כאשר בעלה ישן בסלון והיא ישנה עם תינוקה במיטתה. הבעל ישב לידה וניסה להרגיעה ועל הספה ישב צעיר, בן 29, נינוח ולא מתקשר.

הבעל ישן בסלון, חברו אנס את אשתו

מחקירת האירוע עולה כי בעלה של האישה, חברו ואדם נוסף שתו הלילה לשוכרה בדירת המשפחה. בשלב מסוים נרדם הבעל על הספה בסלון, ואחד מחבריו, כך על פי החשד, נכנס לחדר השינה שם ישנה האישה עם תינוקה ואנס אותה באכזריות.

כאשר סיים לבצע בה את זממו, ניסתה האישה להזמין משטרה, אך החבר השני, כך על פי החשד, ניסה למנוע ממנה להגיע לטלפון. בינתיים, החשוד באונס האכזרי נמלט מהדירה. בעקבות חקירה במהלכה בוצעו פעולות איכון לטלפון הסלולרי של החשוד, אותרה משאיתו של החשוד באונס, תושב לוד בן 33, בבת ים. לאחר מארב קצר, נעצר החשוד כאשר הגיע למשאית.

המשטרה חוקרת גם את מעורבותו של הבעל באירוע, אבל בשלב זה נראה שהבעל אכן נרדם בסלון ולא היה מודע לקורה סביבו. שני החברים של הבעל נעצרו ויובאו הבוקר לדיון בהארכת מעצרם בבית משפט השלום בפתח-תקווה.