בית המשפט האריך את מעצרה של האם שהודתה ברצח שלושת ילדיה הקטנים ביישוב הבדואי רהט, ב-11 ימים. האם הגיעה לאולם בית משפט השלום בבאר שבע, היא נראתה המומה, וסירבה לדבר ולענות על שאלות העיתונאים. באותו הזמן, ברהט, מתכוננים בני משפחתה להלווייתם של שלושת ילדיה בשעות הקרובות. 

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

אמש היא נשלחה לבדיקה פסיכיאטרית עם סיום חקירתה במשטרה. במהלך החקירה סיפקה גרסאות סותרות: תחילה אמרה כי שמעה קולות שקראו לה לפגוע בילדיה, אחר כך שינתה גרסה ואמרה כי מדובר בדיכאון שאחרי לידה ולבסוף סיפרה כי במהלך מקלחת לבנה הוא הרגיז אותה ובתגובה דקרה אותו ואת שתי בנותיה הקטנות.

"אמרו לי שהבת שלי דקרה - ואני לא האמנתי", סיפר היום אביה של האם לחדשות 2. "כסף לא חסר למשפחה, לאף אחד - גם אני נותן להם ודואג לכל מה שחסר". מהחקירה עולה כי האם דקרה למוות בסכין את ילדיה הקטנים - תינוקת בת חודשיים, פעוטה בת ארבע וילד בן שמונה; פעוטה נוספת בת שלוש פונתה במצב אנוש לבית החולים סורוקה, עברה ניתוח ודודתה נמצאת איתה בבית החולים. מצבה השתפר הערב, וגם אבי המשפחה הגיע כדי להיות איתה.

אביה של האם הנאשמת
אביה של החשודה | צילום: חדשות 2

"אחרי המעשה היא התחילה לצעוק 'מה עשיתי, למה הרגתי את הילדים שלי'", סיפר סבם של הילדים שנרצחו. קרוב משפחה ושכנים ששמעו את צעקות האם נכנסו לבית והזעיקו את כוחות מד"א. אבי הילדים, חשמלאי במקצועו, סיפר כי לא היו שום סימנים מקדימים לטרגדיה.

שכנים וקרובים עמדו המומים שעות ארוכות ליד בית המשפחה. מחר תובא האם להארכת מעצרה בבית המשפט המחוזי בבאר שבע. גורמים מקורבים למשפחה סיפרו לחדשות 2 כי מצבה הנפשי קשה מאוד. חלק ממקורביה הציעו עזרה למשפחה - אולם היא סירבה.

הערב גברה ההערכה שמצבה הנפשי של האם והדיכאון ממנו סבלה לאחר הלידה הם שגרמו למעשה המזעזע.