התפתחות בפרשת החשד לאונס קבוצתי של תלמידת תיכון ממרכז הארץ, שנחשפה אתמול בחדשות 2: הנערה שלפי החשד נפלה קורבן לניצול מיני מחריד מצד בני גילה נמלטה במהלך הלילה ממקום המסתור שאליו הועברה. היא אותרה לבסוף לאחר חיפושים נרחבים אחריה, בעיר שבה בוצעו בה מעשי הזוועה.

במקביל, הולכת ומתבהרת התמונה באשר לנסיבות חשיפת הפרשה כולה. מי שהבחין במצוקת הנערה היו אנשי פרויקט "עיר ללא אלימות" ועמותת עלם, שקיימו סיור בימי חג הפסח. הם הבחינו בצעירה שבלטה בכך שלא התגוררה באותה העיר וראו אותה מוקפת נערים רבים.

עובדת סוציאלית ומדריכה ניגשו לשוחח עמה והחלו לדובב אותה - כשלפתע, החלו הנערים לתקוף את צוותי הסיוע שפעלו במקום. אותן עובדת סוציאלית ומדריכה החליטו שלא לוותר, ובאמצעות הניידת שבה הגיעו לזירה מילטו את הנערה.

בבית החולים אישרו: הנערה עברה אונס

במקביל, נמשך המאבק בין הצדדים והצעירים המשיכו לתקוף את אנשי הצוות. רק אחרי העברת הקורבן למקום מבטחים החלה לגולל את אשר עבר עליה - וחשפה את מסכת הזוועות.

חוקרי נוער גבו מהנערה עדות מסודרת שלאחריה הועברה לבית חולים - שם, בבדיקה שנערכה בגופה, אושש החשש כי עברה אונס. בחקירתה אישרה הצעירה כי קיימה יחסי מין בהסכמה עם מקצת מהנערים, אך הדגישה כי היתר כפו זאת עליה. בין היתר, נבדקת האפשרות שחלק מהנערים סרסרו בתלמידה וכן כי בסך הכל, נאלצה לשכב עם כ-40 צעירים.

רוצים לקבל פרטים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק