חשד לפרשת אונס קבוצתי מזעזעת במהלך חופשת הפסח: תלמידת תיכון ממרכז הארץ שככל הנראה סובלת ממצוקה נפשית, עזבה את ביתה בעקבות סכסוך ונתקלה בקבוצת נערים שעל פי החשד אנסו אותה וסרסרו בה. מחקירת המשטרה עולה כי אולצה קיימה יחסי מין עם כ-40 נערים.

מתוך פרטי החקירה עולה כי הנערה עזבה את ביתה לאחר שהסתכסכה עם חברותיה והוריה, והלכה לישון אצל קרובת משפחה המתגוררת בעיר אחרת. לאחר שהנערה לא הסתדרה גם עם קרובת משפחתה, היא החלה לישון על ספסלים ובגנים ציבוריים.

על פי החשד, בזמן שהיתה ברחובות פגשה הנערה קבוצת נערים, שככל הנראה ניצלו את מצבה הנפשי הרעוע והחלו לקיים עמה יחסי מין. מחקירת המשטרה עולה כי בחלק מהמקרים, גם כמה הורים של אותם נערים פגשו בנערה, וחשו שלא בנוח בנוכחותה, כנראה בגלל התנהגותה יוצאת הדופן.

עוד עולה מחקירת הפרשה, כי חלק מהנערים המעורבים סרסרו בתלמידה. כך, עד מהרה היא הגיעה למצב בו קיימה יחסי מין עם לא פחות מ-40 נערים.

בבדיקה התברר: הנערה עברה אונס קבוצתי

גורמים המעורבים בחקירה סיפרו כי הנערה נמצאת במצוקה נפשית קשה. מיד לאחר שגוללה את הזוועה בפני חוקרי המשטרה, היא נלקחה לאישפוז בבית החולים, שם עברה הסתכלות פסיכיאטרית. במהלך בדיקה פיזית שנעשתה לה - התברר כי עברה אונס קבוצתי. 

בעקבות גל השמועות על מעצרים שמתכוונת המשטרה לבצע בפרשה, נעלמו חלק מהחשודים בהשתתפות במין הקבוצתי מחשש שיעצרו. בעקבות היעלמותם, לא הבינו כמה מהמורים של אותם נערים מדוע לא הגיעו בימים האחרונים לבית הספר.

נציגי הרשויות המקומיות בהן מתגוררים החשודים עודכנו בפרטי האירוע, וכעת נבדק כיצד לבשר להוריהם של הנערים על החשדות העומדים נגדם. התלמידה, שנפלה על פי החשד קורבן, נלקחה למקום מסתור במרכז הארץ.

ממשטרת ישראל נמסר: "אכן הוגשה תלונה ומדובר כרגע בפרטי חקירה ראשוניים. לאחר שנגבתה עדות ראשונית מהנערה, נפתחה חקירה בנושא. בשל רגישות העניין, אנו מנועים מלמסור פרטים נוספים".

רוצים לקבל פרטים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק