עזבו אתכם מג'ורג' קלוני וחבריו מ"אושן 11". הדבר האמיתי קרה אמש בדרום תל אביב.

תושבת רחוב כפר גלעדי בעיר דיווחה אמש למשטרה על ארבעה חשודים שפרצו לחנות תכשיטים ברחוב. ארבעת החשודים, שלושה מהם שוהים בלתי חוקיים בישראל, עשו מלאכת מחשבת ופרצו לחנות על ידי כניסה לחדר מדרגות שחולק קיר משותף עם החנות. הם שברו חור קטן בקיר ונכנסו דרכו למעוז חפצם.

כאשר נכנסו פנימה, רוקנו השודדים סחורה בשווי של כחצי מיליון שקלים לתוך עשרות שקים. את השקים הם שילשלו חזרה דרך החור, כך שמי שעבר מבחוץ כלל לא יכול היה להבחין כי החנות נפרצה. לדאבונם, דיירת הבניין הערנית שמה לב כי מנעול החצר הפנימית שבור והניחה כי מתרחשת פריצה. היא מיהרה להזעיק את השוטרים בזמן שהגנבים מעמיסים תכשיטים ושעונים.

כוחות המשטרה שהגיעו למקום פיזרו גז פלפל באזור. לאחר פיזור הגז, יצאו החשודים ממקום מסתורם ונעצרו. החשוד הרביעי שהמתין ברכב המילוט נעצר גם הוא.

בעל החנות: מבסוט מהמשטרה

"בדרך כלל אני לא, אבל הפעם אני ממש מבסוט מהמשטרה", אמר אלמוג, בעל חנות התכשיטים. "אמנם התכשיטים מבוטחים, אבל צריך לעשות סיבוב בחצי עולם כדי להשיג את הסחורה מיפן, מקוריאה ומתאילנד".  

אולי כדאי שאלמוג ישקול מעבר כתובת. מתברר כי זו לא הפעם הראשונה שחנות התכשיטים הזו מהווה מטרה אטרקטיבית עבור שודדי ישראל. לפני ארבע שנים קדחו שודדים חור בתקרת החנות דרך חדר המדרגות.

בעלי העסקים בשכונה מספרים על גל פריצות שתקף את האזור לאחרונה ועל חנויות תכשיטים רבות שנמצאות באזור, שנפרצו גם הן. עכשיו, עם התפיסה של ארבעת החשודים, מקווים המקומיים שאולי גם חלק מרכושם הגנוב יימצא.

איך מצטרפים לטוויטר של חדשות 2?