מועדון הפורום בבאר שבע
נסגר בעקבות הדקירה. מועדון הפורום | צילום: חדשות 2

אירוע דקירת נער במועדון הוביל לסגירתו ל-21 יום. המשטרה החליטה לסגור את מועדון "הפורום" בבאר שבע, שנסגר בעבר ונפתח בשנית, לאחר שנער התלונן כי נדקר שלשום (ד') במועדון. המשטרה עצרה שלושה חשודים במעשה - קטין ושני בגירים, ביניהם בעל המועדון החשוד בשיבוש הליכי משפט. הוא יובא בהמשך היום לדיון בהארכת מעצרו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

אתמול הגיש הנער, שלווה על ידי הוריו, תלונה במשטרה וטען כי נדקר במהלך קטטה שפרצה במועדון. בתום חקירה בתחנת באר שבע נעצרו שלושת החשודים, ובעלי המועדון זומנו לשימוע. בתום השימוע הוחלט על סגירת המועדון ל-21 יום.

"מאחר ומדובר באירוע חמור של הדקירה שאירע במתחם המועדון, אשר מהווה הפרה בוטה של השמירה על ביטחונים של המבלים במקום, זומנו הבעלים לשימוע. לאור הראיות שהצטברו בידינו ובתום השימוע התקבלה ההחלטה על סגירת המועדון", הסבירו השוטרים הממונים בפרשה, "משטרת ישראל אמונה על ביטחונם של התושבים, ולכן תנקוט אפס סובלנות כלפי אירועי אלימות מכל סוג שהוא המסכנים את שלום הציבור".

מועדון הפורום, ארכיון
"אסור שהמועדון יהפוך לשדה קרב" | צילום: חדשות 2

במרחב הדרומי במשטרה הונחו המשפטנים לערער על כל החלטה של בית המשפט המקלה עם אנשי המועדון, אם יעתרו כנגד ההחלטה, ואף "להגיע עד לערכאות העליונות". "אסור שהמועדון יהפוך לשדה קרב או מפגש של שיכרות, דקירות ואלימות. אנחנו נערכים עם כוחות מוגברים בכל המועדונים הללו, שנמצאים בטריטוריה מפוקחת", הדגישו במרחב הדרומי, "הגדרנו לבעלי המועדון ברישוי תנאים ברורים וקשיחים להפעלה של המקום ולפעילות עצמה של המועדון, על מנת למנוע אירועי אלימות שכאלו בתוך המועדונים".

ממועדון הפורום נמסר בתגובה: "המועדון  מגנה כל סוג של אלימות ובמשך 25 שנות פעילותו מציע לאורחיו את חווית הבילוי התרבותית האולטימטיבית. אנו עובדים בשיתוף פעולה עם המשטרה תוך שקיפות מלאה ופועלים שמקרה חריג ומצער של אלימות מעין זה לא יישנה".