צעירה ניסתה לשדל בת 16 לזנות (צילום: רויטרס)
האישה חשודה שהדביקה שבעה קטינים (אילוסטר | צילום: רויטרס

במשטרה עדיין ממתינים לתוצאות הבדיקה של האישה שעל פי החשד קיימה יחסי מין עם עשרות קטינים מהדרום והדביקה שבעה מהם ב-HIV. גם אם היא לא חולה ולא הדביקה את הקטינים או לא ידעה על מחלתה, עדיין מדובר בעבירה פלילית שכן חלק מהם בני פחות מ-14. הבוקר אומרת פרקליטתה לחדשות 2 Online כי לא מדובר בפרוצה וכי היא אישה שסבלה רבות בחייה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

עורכת הדין חופית אדרי מהסניגוריה הציבורית, המייצגת את האישה שבמשטרה הגדירו פרוצה, אמרה כי הלקוחה שלה מכחישה כי קיימה יחסי מין בתשלום. "הלקוחה שלי טוענת שהיא לא פרוצה, ורק רוצה טיפול", אמרה אדרי. "היא מאשרת שקיימה יחסים מיניים עם הרבה גברים, אבל גילם עדיין מוטל בספק. מצבה הנפשי לא טוב. היא מוכרת לרשויות הרווחה שנים רבות".

עו"ד אדרי סיפרה כי לאישה אין משפחה תומכת. יש לה ילדה בת 12 שלא בחזקתה, ולפני שלושה שבועות מתה בבית החולים בתה שרק נולדה לאחר שנדבקה בחיידק אחרי הלידה. "היא תמיד ביקשה עזרה, היא במצוקה קשה", אמרה עו"ד אדרי.

עוד הוסיפה הפרקליטה כי לא מדובר בפרוצה שקיימה יחסי מין תמורת תשלום. "היא מעריכה שהיא שכבה עם עשרות עד מאות גברים - אך לא תמורת תשלום", אמרה עו"ד אדרי.

הפרשה נחשפה בעקבות תלונה שהגישו הורים לתשעה נערים במשטרה ולאחר שרשויות הרווחה ומנהלי שלושת בתי הספר שבהם לומדים הנערים עורבו בנושא. אתמול, כפי שדווח לראשונה בחדשות 2, נעצרה האישה על ידי המשטרה.

לפניות לכתב: Matanh@ch2news.tv